زمانی که صحبت از غذای فست فودی میشه، طرفین در دو دسته قرار می‌گیرند:
⦁ افرادی که صرفاً برای تنوع به سراغ غذای سریع یا همان فست فود می‌آیند‌.
⦁ طرفداران پر و پا قرص فست فود.
برای دسته اول شاید انتخاب بهترین فست فود‌ الهیه کار پیچیده‌ای نباشد! اما معمولاً نظر دسته دوم همواره در اولویت است چرا که برای چنین افرادی ساندویچ، پیتزا و همبرگر صرفاً یک غذا نیست بلکه همه چیز است!

در ادامه لازم به ذکره که به این موضوع اشاره کنیم: با توجه به اینکه الهیه از مناطق پرطرفدار شهر تهران یا به اصطلاح (بالا شهر) محسوب می‌شود؛ شاید این تفکر ایجاد شود که تمامی فست فودی‌های این منطقه خوب هستند! که اصلاً اینطور نیست!!!
بنابراین در این مطلب کوتاه قصد داریم به معرفی بهترین فست فود‌های الهیه (باتوجه به دیدگاه ثبت شده از سوی شما) بپردازیم؛ پس با خیال راحت متن را بخوانید و به ما اعتماد کنید.

معرفی بهترین کافی شاپ های شمال تهران (در سال 1400)

بهترین فست فود الهیه

معیار‌های تعیین‌کننده فست فود خوب چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم به اصل مطلب بپردازیم، بد نیست اشاره‌ای به عوامل تعیین‌کننده فست فود خوب داشته باشیم. چه چیز باعث می‌شود فست فودی نسبت به پیتزا و ساندویچی دیگر برتری پیدا کند؟ در پاسخ باید گفت که عوامل مشخص‌کننده به 4 آیتم کلی تقسیم می‌شوند که هرکدام ریز نکات بسیاری را در خود جای داده‌اند که این ۴ آیتم عبارتند از:

⦁ دکوراسیون
⦁ پاکیزگی و بهداشت
⦁ رفتار حرفه‌ای و هوشمندانه
⦁ ارائه غذای خوب و با کیفیت

 

لیست بهترین فست فود الهیه

پیتزا ثمن

فست فودهای الهیه

برای عده‌ای قدمت همیشه مهم است! اگر جز چنین افرادی هستید پیتزا ثمن در لیست فست فود‌های الهیه می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای برای شما باشد چرا که این فست فودی بیش از ۳٠ سال است که فعالیت دارد. ضمن اینکه با توجه به نظرات کاربران نه تنها در طول این مدت، از کیفیت و طعم غذا‌ها کاسته نشده بلکه بهتر از قبل است. از غذا‌های پیشنهادی این فست فودی هم می‌تونم به مرغ کاری اشاره کنم که طعم بسیار لذیذ و خوشمزه اون به هیچ وجه در متن قابل توضیح نیست. با بهترین فست فود گیشا آشنا شوید.

آدرس: ولیعصر، بالاتر از پارک وی، شهید فیاضی، پلاک ۳۴، پیتزا ثمن

کیفیت واژه مناسب است | فست فود زپ

لیست فست فودهای الهیه

برخلاف ثمن، فست فود زپ قدمت زیادی ندارد اما طبق نظرات کاربران کیفیت غذا‌ها تا حد قابل قبولی بالاست. در ادامه لازمه این نکته رو اضافه کنیم که بخش زیادی از تعاریف در متریال درجه یک و طعم جدید خلاصه می‌شود. بنابراین زپ برای افرادی که دنبال کیفیت هرچه بیشتر غذا هستند گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

آدرس: الهیه، مریم شرقی، نبش شریفی منش، فرشته، مرکز خرید الهیه، طبقه زیر زمین، فست فود زپ

رستوران کافه بلک برز | به معنای واقعی خوب بودن

بهترین فست فود در الهبه

در بین نظرات ثبت شده، تعداد رأی مثبت برای این کافه، رستوران، فست فود بیش از اندازه زیاد بود! می‌توان گفت بلک برز بهترین فست فود در الهیه است. البته این موضوع را باید در نظر داشت که قیمت‌های کافه فست فود بلک برز نسبت به دیگر موارد معرفی شده گرانتر است و از لیست بهترین فست فود الهیه است.

آدرس: الهیه، انتهای خیابان مریم شرقی، ابتدای بوستان، پلاک ۴

کافه رستوران ویکولو | انتخابی برای وسواسی‌ها

فست فود الهیه

از بین انتخاب‌های موجود پیشنهاد می‌کنم حتماً سری هم به کافه رستوران ویکولو بزنید، طبق نظرات شما این رستوران در دکوراسیون، پاکیزگی و نظافت و غذای خوب به امتیازات قابل توجهی دست پیدا کرده است که البته در بین فست فود‌های الهیه چند نظر منفی درباره رفتار بد پرسنل گزارش شده بود.

آدرس: الهیه، آفریقای جنوبی، مجتمع مدرن الهیه، رویال فلور، رستوران ویکولو

بررسی ادرس و منو بهترین فست فود تجریش + نقشه گوگل

ادرس فود هال | فست فود، رستوران، کافی شاپ

محبوب ترین فست فود الهیه

قطعاً همیشه این مشکل پیش میاد که یکی از افراد جمع اهل فست فود نیست و مجبور می‌شوید که از ۲ جای مختلف غذا سفارش دهید. اگر چنین اتفاقاتی را تجربه کرده‌اید و همچنین سخت پسند هستید‌، ادرس فود هال به عنوان بهترین گزینه در بین فست فود‌های الهیه پیش و روی شماست چرا که هر چه بخواهید در این مجموعه غذایی یافت می‌شود. و یکی از بهترین فست فود الهیه به شمار می آید.

آدرس: فرشته، نیلوفر، پلاک ۲، ساختمان رویال آدرس، طبقه اول، ادرس فود هال‌

پیتزا وسپا | معروف به ارائه غذا‌های لذیذ

در بین نظرات خوانده شده فست فود وسپا در الهیه امتیازات بالایی رو به خاطر کیفیت متفاوت غذا‌ها داشت؛ ضمن اینکه از کیفیت نان پیتزا‌ها نیز تعریف زیادی شده بود. میدانید بریانک چه رستورانی خوبه؟

آدرس: الهیه، خیابان مریم شرقی، پلاک ۶٢، بالای بانک پارسیان

و اما…. .

فست فود باروژ (الهیه) | تازه و خوشمزه

معروفترین فست فود الهیه

اگر علاوه بر کیفیت غذا، تازگی برایتان اهمیت دارد، فست فود باروژ به چنین اسمی شهرت دارد. ضمن اینکه بسیاری از نظرات مثبت به خاطر بسته‌بندی شیک و ارسال سریع غذا بود.

آدرس: الهیه، شریفی منش، مریم شرقی، انتهای مریم، پلاک ٨، فست فود باروژ

لیست 8 محبوب ترین و بهترین فست فود شهرک غرب

جمع‌بندی

در این مطلب سعی داشتیم تا بهترین فست فود‌های الهیه را بر اساس نظرات خود شما معرفی کنیم. با این حال کیفیت همیشگی نیست و امکان این نیز وجود دارد که گزینه‌های معرفی شده اکنون به اندازه قبل خوب نباشند؛ بنابراین برای کامل شدن لیست بهترین فست فود‌های الهیه خوشحال می‌شویم نظرات خود را درباره فست فود‌های الهیه با ما به اشتراک بگذارید. با بهترین رستوران شهرک آپادانا آشنا شوید.