محله آپادانا یکی از محلات اصیل و قدیمی تهران است که اغلب افراد به خصوص آن‌ها که ساکن شرق هستند برای رفتن به رستوران آن منطقه را انتخاب می‌کنند؛ اما بهترین رستوران محله آپادانا کدام است؟ در بین لیست زیر که بهترین رستوران‌ های آپادانا هستند، شما می‌توانید بهترین رستوران آپادانا را برای صرف غذا و گذراندن اوقاتی خوش انتخاب کنید.

بهترین رستوران آپادانا

1.رستوران البرز

در منطقه آپادانا، رستوران البرز را می‌توان بهترین رستوران آپادانا نامید. رستورانی که سال‌هاست شهرت ویژه‌ای در تهیه و طبخ غذاهای با کیفیت و البته گران قیمت به خصوص کباب دارد.
رستوران البرز دارای دو سالن پذیرایی بسیار بزرگ و یک سالن vip است. رستوران البرز علاوه بر کیفیت بالای غذا دارای بالاترین استانداردهای بهداشتی نیز هست و شما می‌توانید به همراه خانواده با خیال راحت نسبت به سلامت غذا به رستوران البرز بروید و غذای خود را میل کنید.

0 تا 100 معرفی بهترین رستوران فرحزاد + تصویر

رستوران البرز دارای چند مدل غذای فرنگی نیز هست اما تمرکز این رستوران بر روی غذاهای ایرانی به خصوص کباب است رستوران البرز حدود 15 مدل کباب سرو می‌کند. چلوکباب‌های البرز بسیار معروف است و طعم و مزه‌ای خاص دارد. کافی است یک بار طعم غذای رستوران البرز را امتحان کنید و دیگر مشتری ثابت آن جا بشوید. از نظر رنج قیمتی با توجه به کیفیت و لوکس بودن رستوران البرز یک رستوران گران قیمت است.

در صورتی که تمایل داشتید با خیال راحت از غذای این رستوران لذت ببرید حتماً با اطلاعات زیر میز خود را رزرو کنید.
آدرس: خیابان سهروردی شمالی نبش کوچه نیکو قدم چلوکبابی البرز
تلفن: 02188534757

2.رستوران دلژین

بهترین رستوران آپادانا

رستوران دلژین یک رستوران عالی برای افرادی است که عاشق غذاهای ترکیه‌ای لبنانی هستند. رستوران دلژین، بهترین رستوران آپادانا در پخت غذاهای لبنانی و ترکی که غذاهای متنوع و خوش طعمی را سرو می‌کند. رستوران دلژین دارای یک سرآشپز حرفه ای در زمینه غذاهای لبنانی و ترکی است که باعث شده کافه رستوران دلژین یکی از بهترین رستوران های منطقه آپادانا شود.

رستوران دلژین فضایی شیک و لوکس دارد و مکان مناسبی برای برگزاری تولد و دورهمی ها است. رستوران دلژین علاوه بر کیفیت و پخت غذا در زمینه سرو و دیزاین غذا هم بسیار عالی عمل کرده و با دیدن بشقاب غذا شما مطمئن می‌شوید که انتخاب درستی کرده‌اید.

بهترین رستوران های آپادانا

در رستوران دلژین قلیون عربی نیز سرو می‌شود که خب طرفداران زیادی نیز دارد. از نظر رنج قیمتی رستوران دلژین رستوران گران قیمتی است اما با این همه به علت کیفیت و تنوع غذایی مشتریان زیادی نیز دارد. کافه رستوران دلژین پارکینگ ندارد و شما برای رزرو میز می‌توانید با رستوران تماس بگیرید.

آدرس: خیابان سهروردی شمالی، خیابان آپادانا (خرمشهر)، پلاک 40
تلفن: 02188510510

3.رستوران گیلکی بنه

اگر در منطقه آپادانا به دنبال یک رستوران شمالی خوب هستید، ما بهترین رستوران آپادانا در زمینه غذاهای شمالی را به شما معرفی می‌کنیم: رستوران گیلکی بنه.
رستوران گیلکی بنه در فضایی مدرن و زیبا واقع شده است و دارای یک محیط سرباز نیز هست که انتخاب مناسبی برای فصل‌‌های مختلف سال است.

رستوران گیلکی دارای تنوع غذایی بالایی است و طعم غذای آنجا بی نظیر است. منوی رستوران گیلکی بنه در بخش کباب شامل کباب مخلوط، پلا کباب، کباب ترش، جوجه ترش، کباب ماهی ازون برون و کته کبابی است و در زمینه خورشت هم خورشت مالاوابیج (مرغ و اردک) پخت می‌شود که بسیار طرفدار دارد.

لازم است بگوییم که در رستوران گیلکی بنه منوی غذایی بدون برنج است و برنج به صورت دیس سر میزهای شما می‌آورند و هر مقدار بخواهید برای شما می‌کشند.

اطلاعات جهت رزرو میز و مراجعه به رستوران گیلکی بنه در زیر است.
آدرس: سهروردی شمالی، آپادانا، پلاک 98
تلفن: 02188507676

دربند کجا غذا بخوریم؟ (معرفی بهترین رستوران دربند)

4.رستوران خوان

رستوران های آپادانا

رستوران خوان از بهترین رستوران های آپادانا در زمینه پخت غذاهای ایرانی است. رستوران خوان دارای انواع کباب‌ها و جوجه‌های بسیار خوش طعمی است. در رستوران خوان چلوخورشت های خوش مزه و یک غذای ویژه چلو بوقلمون نیز سرو می‌شود. انواع نوشیدنی‌های سنتی و دمنوش نیز در رستوران خوان موجود است.
رستوران خوان با فضایی دنج و آرام هر آنچه شما از یک رستوران خوب انتظار دارید را به شما ارائه می‌دهد. رستوران خوان از بهترین رستوران های آپادانا ست.
آدرس: سهروردی شمالی، انتهای خیابان آپادانا، نرسیده به قنبرزاده پلاک ۱۴۷
تلفن: 02188764280

5.کافه رستوران بوریتو

بهترین رستوران های آپادانا کافه رستوران بوریتو

قطعاً یکی از بهترین رستوران های آپادانا کافه رستوران بوریتو است. رستوران بوریتو فضایی بزرگ و یک حیاط زیبا دارد. منوی غذایی کافه رستوران بوریتو شامل غذاهای متنوعی از جمله غذاهای ایتالیایی و مکزیکی است. شما بهترین پاستا و پیتزا را نیز می‌توانید در این رستوران سفارش دهید. انواع برگر و دنر کباب نیز در منوی کافه رستوران بوریتو وجود دارد.کافه رستوران بوریتو را می‌توانید برای قرارها و ملاقات‌های خود انتخاب کنید فضایی بی نظیر و کیفیت بالای غذای آن از امتیازات منحصر به فرد آنجاست.

بهترین رستوران های آپادانا رستوران بوریتو

آدرس: خیابان سهروردی – خیابان خرمشهر- پلاک ١٧٢
تلفن:02188522121

6.رستوران ایتالیایی پرانزو (امیر)

بهترین رستوران های منطقه آپادانا

اگر به دنبال یک غذای ایتالیایی ناب و خوش طعم در منطقه آپادانا هستید رستوران ایتالیایی پرانزو یا امیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
در رستوران ایتالیایی پرانزو شما می‌توانید طعم پیتزاهای ایتالیایی خوش مزه را تجربه کنید. رستوران ایتالیایی پرانزو سالاد سزارهای خوش طعمی نیز دارد. رستوران ایتالیایی پرانزو با این که محیط کوچکی دارد اما بسیار گرم و صمیمی است.

آدرس: سهروردی شمالی، انتهای خیابان آپادانا غربی، بلوار قنبرزاده، نبش کوچه 4، پلاک 17
تلفن: 02188768787

7.رستوران پرپروک

یکی از شعب رستوران معروف پرپروک در آپادانا قرار دارد. رستوران پرپروک آپادانا دارای یک فضای بزرگ است و پارکینگ اختصاصی دارد که با توجه به شلوغی منطقه آپادانا یک ویژگی بسیار مثبت محسوب می‌شود. رستوران پرپروک که یک فست فود است و در آن انواع پیتزا، سوخاری ها و برگرهای خوش طعمی سرو می‌شود.

رستوران معروف پرپروک در آپادانا

سهروردی شمالی، خیابان آپادانا (خرمشهر)، نرسیده به قنبرزاده، پلاک ۱۲۵
تلفن: 02188536160

9 بهترین رستوران عربی (لبنانی) در تهران کجاست؟ عکس و آدرس

در آخر بهترین رستوران آپادانا را می‌توانید از لیست بالا که بهترین رستوران های آپادانا ست انتخاب کنید. البته بهترین رستوران های آپادانا ممکن است بیش تر باشد اما پرطرفدارترین و محبوب ترین ها را در لیست بالا گنجاندیم تا بتوانید بهترین رستوران آپادانا را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا بگذرانید. با با بهترین رستوران های جردن و بهترین رستوران های سعدآباد آشنا شوید.