بریانک، یکی از محله‌های قدیمی تهران به شمار می‌رود که امروزه به یک فضای سبز و باغ تبدیل شده است تا محلی برای استراحت و تفریح مردم باشد. در این مقاله سعی داریم تا لیستی به شما ارائه دهیم تحت عنوان، بهترین رستوران بریانک تا اگر گذرتان به این محل افتاد، بتوانید از این رستوران‌ها استفاده کنید.

لیست رستوران‌های محله بریانک شهر تهران

در لیست زیر بهترین رستوران بریانک برای شما عزیزان نام برده شده‌اند:

آدرس رستوران

بهترین رستوران منطقه بریانک
تهران، بریانک، خیابان حلال احمر، کنار گذر نواب، خیابان یوسفی رستوران طا‌ها
تهران، بریانک، خیابان رودکی جنوبی، خیابان کمیل رستوران باغ گلستان
تهران، بریانک، کنار گذرنواب رستوران حاجی بابا
تهران، بریانک، خیابان محبوب مجاز، خیابان محمدرضا نجانی رستوران پارسی
تهران، بریانک، کنارگذر نواب، خیابان بریانک، میدان بریانک ( ازاین رستوران به عنوان بهترین رستوران در میدان بریانک تهران نام برده اند) رستوران ارکیده
تهران، بریانک، خیابان باباییان، خیابان سلمان فارسی، خیابان محبوب مجاز رستوران مادر خوب
نواب، خیابان سید کاظمی، خیابان امیر قلی، کوچه خاص، پلاک ۷ غذای خانگی دوری
تهران، بریانک، کوچه طالبی نمین، اولین بن بست سمت چپ، کترینگ طعام یاس رستوران کترینگ طعام یاس
تهران، بریانک، خیابان گلبن جنوبی، خیابان بریانک، خیابان طالبی نمین برکت یاس نیلوفری
تهران بریانک، خیابان اول، خیابان آمدی، پلاک ۹ تهیه غذای سنتی الماس
خیابان خوش جنوبی، نبش خیابان محبوب مجاز

رستوران ارکیده خوش

دربند کجا غذا بخوریم؟ (معرفی بهترین رستوران دربند)

این رستوران‌ها همگی به اصطلاح امتحان خود را پس داده‌اند و جزء بهترین رستوران‌های بریانک شهر تهران به شمار ‌می‌روند. در نظر داشته باشید که این رستوران‌ها به دلیل نظر سنجی‌های مردمی و میزان رضایت مشتریان در این لیست قرار گرفته‌اند.

لیست رستوران‌های ایرانی محله بریانک تهران (غذا‌های محلی)

رستوران‌هایی که در بالا ذکر شد، برخی از محبوب‌ترین و بهترین رستوران‌های ایرانی محله بریانک تهران به شمار می‌رود. رستوران‌های مختلفی در بریانک تهران مشاهده می‌کنید که هر کدام به دلیل نوعی از غذای خود به معروفیت رسیده‌اند و مردم با توجه به علاقه‌مندی خود تصمیم می‌گیرند چه غذایی میل کنند.

محبوب‌ترین غذا‌های ایرانی که در یان رستوران‌ها سرو می‌شود شامل کباب کوبیده، باقالی پلو با گردن، دنده کباب، جوجه کباب، زرشگ پلو با مرغ، خورشت‌ها و ماهی‌ها هستند.
آن‌چه باعث محبوبیت رستوران‌های بریانک تهران شده است، استفاده از تازه‌ترین مواد غذایی برای پخت غذا‌ها، آشپز‌های حرفه‌ای و با تجربه در رستوران‌ها، مشتری مداری و قیمت معقول و منصافه غذا‌ها است. بهترین کافی شاپ های شمال تهران را بشناسید.

در این بخش می‌خواهیم لیست بهترین رستوران در بریانک که به دلیل سرو غذای محلی محبوب هستند را با هم بررسی کنیم:

کترینک مهتاب

بهترین رستوران در میدان بریانک تهران
بر اساس تحقیقات صورت گرفته از کترینگ مهتاب برای سرو غذا‌های محلی، کیفیت غذا‌های این رستوران به صورت صد در صد تضمین شده است و بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته، بالا ۸۶ درصد از مشتریان، رضایت کاملی از انتخاب این کترینگ داشته‌اند.
این کترینگ از برنج صد در صد ایرانی برای پخت غذا‌های خود استفاده می‌کند و با شرکت‌ها نیز قرارداد می‌بندد. شما همچنین می‌توانید برای برگزاری جشن‌ها و مهمانی‌های خود به این رستوران در تعداد بالا سفارش دهید.

غذا‌ها به طور کاملاً با کیفیت و با رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی صورت پخته می‌شود. این رستوران تا کنون رضایتمندی بسیار بالایی را از طرف مشتریان داشته است. بهترین کافی شاپ های غرب تهران کجاست ؟

کترینگ ایلیات

لیست رستوران های ایرانی محله بریانک تهران
این کترینگ پخت و سرو غذا را کاملاً بهداشتی و با کیفیت بالا انجام می‌دهد. این کترینگ نیز از برنج ایرانی برای پخت و پز استفاده می‌کند. اگر در نزدیکی این گترینگ غذا سفارش دهید، ارسال غذا نیز رایگان خواهد بود.
تهیه غذا در این کترینگ کاملاً بهداشتی صورت می‌گسرد و آشپز‌های حرفه‌ای در این کترینگ مشغول به فعالیت هستند. ساعات کاری این کترینگ هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۵ بعد از ظهر و از ساعت ۱۸ عصر تا ۲۳ شب اعلام شده است.
کترینگ ایلیات به دلیل مشتری مداری و کیفیت بالای غذا‌های خود بسیار محبوب است بنابراین در لیست بهترین رستوران‌های بریانک در تهران برای غذا‌های محلی قرار می‌گیرد.

بهترین کافی شاپ های شرق تهران | 10 کافی شاپ عالی در شرق تهران

رستوران باغ گلستان

این رستوران که در جدول فیلد قبلی نیز به آن اشاره شد، جزء یکی از بهترین رستوران‌های ایرانی محله بریانک تهران به شمار می‌رود که در نزدیکی آن هم ایستگاه مترو و هم ایستگاه اتوبوس قرار دارد.
برخورد مناسب پرسنل این رستوران و کیفیت بالای غذا‌ها همان چیزی است که باعث شده است این رستوران به یکی از بهترین رستوران‌های سرو غذا‌های محلی در بریانک تهران تبدیل شود. میزان رضایت‌مندی مردمی که در رستوران گلستان غذا صرف کرده‌اند، بالای ۸۵ درصد اعلام شده است.

رستوران جوجه بریانک تهران

در بالا به لیستی از بهترین رستوران‌ها در بریانک تهران و بهترین رستوران‌های غذا‌های محلی بریانک پرداختیم. رستورانی در بریانک وجود دارد که واقع در ستارخان است و یکی از بهترین رستوران در بریانک تهران به شمار می‌رود.
جالب است بدانید آن چه باعث محبوبیت رستوران جوجه بریانک تهران شده است، کیفیت بالای غذا‌های این رستوران و قیمت مناسب غذا‌ها و تنوع بسیار زیاد این رستوران است.

آدرس رستوران: هفت چنار، میدان بریانک، خیابان شهید عابدین نوری (گلستانی)، ضلع جنوبی پارک هفت چنار

بهترین رستوران بریانک تهران

لیست بهترین رستوران در بریانک

در حقیقت نمی‌توان رستوران مشخصی را تحت عنوان بهترین رستوران بریانک در میان رستوران‌های ذکر شده اعلام کرد چرا که این فاکتور‌ها یا عواملی که باعث می‌شود یک رستوران عالی باشد آن‌ها را تبدیل به بهترین رستوران می‌کند و این فاکتور‌ها ممکن است از نظر هر فرد متفاوت باشد.

 

به عنوان مثال فردی ممکن است تنها کیفیت غذا برایش اهمیت داشته باشد و به قیمت غذا توجه نکن در حالی که فرد دیگری ممکن است رستورانی را بهترین رستوران بداند که هم قیمت معقولی داشته باشد و هم رستوران فضای خوبی داشته باشد.
با این حال ما سعی کردیم کلیه رستوران‌هایی که به عنوان بهترین رستوران بریانک، رضایتمندی زیادی از ظرف مشتریان داشته است را برای شما شرح دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید کدام رستوران را برای صرف غذا انتخاب خواهید کرد. بهترین کافی شاپ های شرق تهران آشنا شوید.

معرفی شعب رستوران نایب به همراه ادرس اطلاعات و منو

سخن پایانی

رستوران گردی یکی از لذت بخش‌ترین تفریحات مردم به شمار می‌رود که ساعاتی را در کنار خانواده‌شان می‌توانند در رستوران دلخواهشان به صرف غذا مشغول شوند. آن‌چه باعث می‌شود مردم رضایت‌مندی بالایی نسبت به یک رستوران داشته باشند، کیفیت غذا‌های رستوران، برخورد خوب پرسنل، قیمت معقول، فضای خوبی رستوران و … است.
در بالا سعی کردیم به برخی از بهترین رستوران‌های محله بریانک تهران بپردازیم. شما نیز اگر رستوران دیگری می‌شناسید با ما و دیگر مخاطبان به اشتراک بگذارید.