خیابان ولیعصر یک خیابان بلند و بسیار زیباست که یکی از جنوبی ترین مناطق تهران را به شمالی ترین منطقه تهران یعنی میدان تجریش وصل می‌کند. این خیابان علاوه بر زیبایی و فضای بی‌نظیری که دارد، پر از رستوران‌های مختلف است. اگر هوس خوردن فست فود کردید و به دنبال بهترین فست فود خیابان ولیعصر هستید ما در این متن بهترین فست فود های خیابان ولیعصر را به شما معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید به انتخاب بهترین فست فود در خیابان ولیعصر برسید. بهترین فست فود تهران  و بهترین فست فود جنت اباد شمالی را بشناشید.

بهترین کافه های سنتی تهران: عکس، آدرس، نقشه گوگل

بهترین فست فود خیابان ولیعصر

1.استار برگر

بهترین فست فود در خیابان ولیعصر

فست فود استار برگر بهترین فست فود خیابان ولیعصر است. فست فودی که دارای سالنی بزرگ با سقفی بلند در دو طبقه است و شما می توانید هر غذایی که بخواهید را با سرعت بالا از این رستوران تحویل بگیرید.

فست فود استار برگر دارای مرغ سوخاری خوش طعم و مزه است که به علت مشتریان زیادی که دارد با سرعت بالایی تحویل شما داده می شود و علاوه بر آن بسیار تازه و ترد است.

در استار برگر علاوه بر مرغ سوخاری شما از همبرگر و ساندویچ های آن نیز می توانید باری خود سفارش دهید.

استار برگ مانند تمام فست فودهای زنجیره ای و بزرگ دارای منو های به صرفه است که همراه غذا سیب زمینی و نوشابه هم دریافت می کنید.

فست فود استار برگر دسترسی آسانی دارد و در بالای میدان ولیعصر واقع شده است.

می توانید به وسیله اطلاعات زیر با این رستوران تماس بگیرید و یا مراجعه کنید.

آدرس: میدان ولیعصر، ضلع شمالی، مقابل بانک پاسارگاد، جنب اداره پست، فست فود استار برگر

تلفن:02188804688

2.شیلا

 بهترین فست فود خیابان ولیعصر

فست فود زنجیره ای شیلا نیز یکی از بهترین فست فود های خیابان ولیعصر است. فست فود شیلا دارای ساندویچ هایی با طعم بی نظیر است؛ که بین آنها هات داگ شیلا بسیار معروف است. داشتن یک نان ترد و متفاوت و طعم معرکه سس هایی که شیلا به آن می زند شاید یکی از دلایل این طعم خوش باشد.

پیتزاهای شیلا نیز طعم و مزه متفاوت دارن و با خمیر آمریکایی و بسیار پر مواد هستند. در فست فود شیلا شما می‌توانید پیده ترکیه ای نیز سفارش دهید و از طعم آن لذت ببرید.

فست فود شیلا جند شعبه در خیابان ولیعصر دارد که شما می‌توانید در هر کجای این خیابان که باشید به ان جا مراجعه کنید.

ساعت سرویس دهی فست فودهای شیلا از ساعت 11 صبح تا 11 شب است. با بهترین فست فود در سعادت آباد آشنا شوید.

شیلا یک

ولیعصر، مطهری، فتحی شقاقی، زیر برج بلورین – شیلا چهار راه ولیعصر

تلفن: 02188722290

شیلا ساعی

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ساعی، پلاک 1108 – شیلا ساعی

تلفن: 02188679002

 

شیلا میدان ولیعصر

ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، نبش کوچه شقایق، پلاک 46 – شیلا میدان ولیعصر

تلفن: 02188945452

شیلا پارک ملت

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، نبش کوچه آرامش، پلاک 4 – شیلا پارک ملت

تلفن: 02122057669

3. رستوران بمب و مین

بهترین فست فود های خیابان ولیعصر

اگر به دنبال خوردن یک ساندویچ بزرگ و پر مواد هستید که مثل بمب باشد رستوران بمب و مین را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

فست فود بمب و مین دارای پیتزا ساندوچ و همبرگرهای بسیار خوش مزه و خوش طعم است که البته حجم بسیار زیادی نیز دارد. ساندویچ بندری بمب و مین به اصطلاح خودشان 3 ایکس لارج است نیز از ساندویچ‌های محبوب فست فود بمب و مین است. در مقاله ای دیگر بهترین فست فود تهرانپارس را معرفی کردیم.

آدرس: خیابان ولیعصر بالاتر از تقاطع زرتشت نبش کوچه پرستو پلاک ۴۱

تلفن: 02188551552

لیست بهترین کافه رستوران های تهران + آدرس

4.فست‌فود برشتو

بهترین رستوران خیابان ولیعصر تهران

اگر به دنبال یک فست فود تمیز و خوش طعم می‌گردید به شما فست فود برشتو را معرفی می‌کنیم.

فست فود برشتو با داشتن نان‌هایی که در جایی ندیده‌اید یکی از بهترین فست فودهای خیابان ولیعصر است. ساندویچ‌های فست فود برشتو با سس مخصوص قارچ و گوشت تازه بسیار لذیذ و خوش مزه است. نان‌های فست فود برشتو با طرح لبخند یکی از جذابیت‌های این فست فود است. ساندویچ مرغ و بادمجان، رست بیف، آرمینکو، بیکن برگر و پستو چیکن از ایتم های منوی فست فود برشتو است.

آدرس: خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، جنب کوچه آرامش

تلفن: 02122047975

5.فست فود کی با کی

فست فود کی با کی بهترین فست فود های خیابان ولیعصر

فست فود کی با کی نیز از بهترین فست فود های خیابان ولیعصر است که در منوی خود انواع پیتزا، برگر و ساندویچ‌های مختلف دارد. فست فود کی با کی برگرهای متنوع و خوش طعمی دارد که به شما پیشنهاد می‌کنیم امتحان کنید. لیست فست فودهای سعادت آباد را ببینید.

آدرس: میدان ولیعصر، مجتمع ایرانیان، نبش کوچه نصر، فست فود کی با کی

تلفن: 02188859952

6.خانه سوخاری تهران

خانه سوخاری تهران

اگر به دنبال مرغ سوخاری در خیابان ولیعصر هستید، به شما تهران مرغ سوخاری را پیشنهاد می‌کنیم. تهران مرغ سوخاری انواع مرغ سوخاری را به همراه سیب زمینی‌های خوشمزه و ترد با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارایه می‌کند. تهران مرغ سوخاری دارای دو شعبه در خیابان ولیعصر است. تهران مرغ سوخاری جزو بهترین رستوران خیابان ولیعصر تهران است. بهترین فست فود تجریش تهران را میشناسید؟

آدرس: خیابان ولیعصر، روبروی پارک ساعی

تلفن: 02188770488

آدرس: خیابان ولیعصر، روبروی سینما آفریقا

تلفن: 0218890112

7.فست فود ژوا برگر

فست فود ژوا برگر یک مکان دنج با برگرهای فوق العاده برای آن‌ها که عاشق برگر هستند. فست فود ژوا برگر یکی از بهترین فست فود های خیابان ولیعصر است که دارای برگرهای خوش طعمی است.

خیابان ولیعصر، روبه روی پارک ملت، پلاک 2635

تلفن: 02126218127

8. سیب 360

سیب 360

محال است اهل خوردن پیتزا باشید و اسم سیب 360 را به گوشتان نخورده باشد بهترین فست فود خیابان ولیعصر حتماً شامل فست فود سیب 360 می‌شود. فست فودهای زنجیره‌ای سیب 360 پیتزاهای متفاوت با شکل و طعم‌های خاص را به مشتریان خود ارایه می‌دهد. پیتزاهای سیب 360 علاوه بر داشتن شکلهای مربعی و مثلثی دارای ترکیبات مختلفی هستند که گاهی انتخاب را از بین آنها سخت می‌کند.

پیتزاهای فست فود سیب 360 پیتزا آمریکایی، پیتزا ایتالیایی و سیب باکس است. فست فود 360 همبرگرهای خوش طعمی هم دارد که پیشنهاد می‌کنیم حتماً امتحان کنید. فست فود 360 را می‌توان یک فست فود لوکس و باکیفیت نامید، فست فودی که علاوه بر خلاقیت و تنوع در آن کیفیت و تازگی نیز مشاهده می‌شود.

شعب فست فود سیب 360 بسیار زیاد است که از طریق سایت می‌توانید از آن‌ها مطلع شوید، اما آدرس و دسترسی به شعبه ولیعصر را در زیر می‌توانید پیگیری کنید.

آدرس: خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، جنب پاساژ صفویه، پلاک 2/7

تلفن: 021٢٦٢٣٠٤٦٥021٢٦٢٣٠٤٥٧

معرفی بهترین کافه بردگیم تهران | 10 کافه برد گیم در تهران

بهترین فست فود های خیابان ولیعصر به قدری زیاد هستند که انتخاب از بین آن‌ها سخت است ما در متن فوق سعی کردیم تا به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین فست فود خیابان ولیعصر را انتخاب کنید و اوقات خوش را همراه با عزیزانتان بگذارنید. با بهترین فست فود شریعتی آشنا شوید.

برخی سوالات رایج: