اگر به دنبال این هستید که با بهترین کافه توحید آشنا شوید، دو راه بیشتر ندارید. اینکه قدم بزنید در خیابان و هر بار یکی از کافه‌های خیابان توحید را امتحان کنید، تا بهترین کافه این حوالی را بشناسید یا اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و با بهترین کافه و کافی شاپ توحید آشنا شوید. پس اگر مدام به خیابان توحید می‌روید و برای قرار‌های دوستانه و کاری خود به دنبال جایی دنج و جذاب هستید این مقاله را از دست ندهید.

4 دستور پخت و طرز تهیه کتلت سیب زمینی

مزایای کافه و کافه گردی

اینکه بدانید بهترین کافه توحید کجاست و برای زمان‌های تفریح و قرار‌های دوستانه و کاری به کدام یک باید رجوع کنید، ممکن است کار سختی باشد. اغلب کافه‌های خیابان توحید مکان‌های دنج و خلوتی هستند و هر تایمی از روز که به آن جا بروید، جای کافی برای گذران اوقات خوش برایتان وجود دارد. اغلب زمانیکه می‌خواهید با دوستان خود دیدار کنید، برایشان تولد بگیرید یا درباره کارتان با کسی صحبت کنید، کافه‌ها بهترین گزینه‌ها هستند.

از این رو در این مقاله سعی کردیم تا به سراغ محله‌ای برویم که کمتر از نظر کافه گردی مورد توجه ما قرار گرفته است. اینکه بدانیم کدام کافی شاپ در توحید می‌تواند جذابیت‌های کافه گردی در ولیعصر و انقلاب را داشته باشد، خود تجربه فوق‌العاده‌ای خواهد بود. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم برای جست و جو برای یک کافی شاپ نزدیک میدان توحید تهران، این مقاله را با دقت از نظر بگذرانید. بهترین فست فود نیاوران را بشناسید.

ویژگی‌های یک کافه خوب چیست؟

بهترین کافه توحید

برای یک کافه خوب ویژگی‌های زیادی را می‌توان به عنوان خصیصه‌های مثبت یاد کرد، مثلاً دسترسی به کافه، رفتار پرسنل، منوی کافه، محیط کافه و… که می‌تواند منجر به ترغیب شما برای رفتن به کافه شود. در ادامه به برخی از ویژگی‌های مثبت لیست بهترین کافی شاپ توحید که پیشتر خواندید اشاره خواهیم کرد. این ویژگی‌ها عبارتند از:
⦁ یک کافه خوب، محیطی دنج، راحت و صمیمی دارد.
⦁ علاوه بر کیفیت مناسب منوی، قیمت‌های مقرون به صرفه‌ای هم دارد.
⦁ رفتار پرسنل یک کافه چی باید گرم و صمیمی باشد تا مشتری را ترغیب کند بار دیگر هم به کافه بیاید.
⦁ کافه باید فضای کافی برای مهمانی‌ها و دورهمی‌های خانوادگی داشته باشد.
⦁ نور کافه نباید آنقدر کم باشد که عکس گرفتن در آن به یک کار سخت تبدیل شود و نه آنقدر زیاد که از حالت کافه بودن خارج شود.
⦁ منوی کافه باید روشن و واضح باشد تا در زمان سفارش گیج و مبهم نشوید.
⦁ و…

4 دستور پخت و طرز تهیه کتلت سیب زمینی

لیست کافی شاپ و کافه‌های نصرت تهران

کافه‌های خیابان توحید

درلیست زیر محبوب‌ترین کافی شاپ و کافه‌های محله نصرت آورده شده اندو شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن بلد یا ویز و سایر اپلیکیشن‌های این چنینی به راحتی آن‌ها را مشاهده، مقایسه و انتخاب کنید. لیست بهترین کافی شاپ توحید عبارتند از:
⦁ کافه شهر دخت
⦁ بوف کتاب اسپانیایی
⦁ کافه موازی
⦁ خانه فرهنگ دیسفان
⦁ کافی شاپ هنرمندان جوان
⦁ کافه شاتین
همانطور که می‌بینید، لیست بهترین کافه‌های و کافی شاپ توحید پیش روی شماست. هر کدام از این کافه‌ها یک محل دنج و جذاب محسوب می‌شوند. در واقع بهترین پیشنهاد‌های ما برای رفتن به یک کافه برای دورهمی‌ها و محفل‌های کاری همین موارد هستند. به واقع می‌توان گفت که این کافه‌ها کلیه فاکتور‌های موجود برای یک کافه‌گردی جذاب را دارند. اگر به دنبال یک محیط دنج و دوست داشتنی هستید، حتماً از این کافه‌ها دیدن کنید. با بهترین فست فود پونک آشنا شوید.

بهترین کافه توحید

در اینجا ما آدرس 5کافه در مرکز محدوده توحید را برای شما می‌آوریم:

1. شهردخت؛ کافه‌ای برای دختران

بهترین کافی شاپ توحید

مناسب‌ترین کافه برای دورهمی‌های دخترانه، کافه شهر دخت یک گزینه ایده‌آل برای خانم هاست. شهردخت، محلی است که دختر‌ها حتی بدون داشتن حجاب در آنجا اوقات خود را سپری می‌کنند و از امکانات موجود لذت می‌برند. یکی از کافه میدان توحید است.

آدرس: خیابان کارگر شمالی، بن‌بست مهناز، کافه شهر دخت

شماره تماس: 02166590353

2. کافی شاپ دیسان کافه دیسان

کافی شاپ در توحید

آدرس: جمالزاده شمالی، بالاتر از فرصت، نبش کوچه پروین
تلفن تماس: 09393544263

3. کافی شاپ خانه فرهنگ

بهترین کافه و کافی شاپ توحید

آدرس:نصرت، خیابان توحید، خیابان فرصت شیرازی ، کافی شاپ خانه فرهنگ
تلفن تماس: 09393544263

4. کافی شاپ هنرمندان جوان

کافی شاپ نزدیک میدان توحید تهران

آدرس: نصرت، خ کارگر شمالی، خ طباطبایی، پ ۱۱۰۶,۴ ، کافی شاپ هنرمندان جوان

طرز تهیه خورش کرفس خوشمزه به صورت قدم به قدم

و در آخر…
در این مقاله، کافی شاپ های اطراف میدان توحید را معرفی کردیم. همانطور که خودتان می‌دانید، ویژگی‌های کلی یک کافه در نگاه اول می‌تواند ما را جذب یا دفع کند. پس ممکن است در نظر اول نتیجه‌گیری کنیم که فلان کافه برای رفتن مناسب نیست و کافه دیگری برای قرار‌های دوستانه یا کاری بسیار مناسب است. حتی ممکن است با یک بار رفتن به کافه‌ای عاشق محیط و فضای گرم آن بشویم و تصمیم بگیریم آن کافه را به پاتق همیشگی خود تبدیل کنیم. طرز تهیه میرزا قاسمی را یاد بگیرید.

به هر جهت اینکه چه کافه‌ای مناسب روحیه ما هست یا نیست، بیشتر یک موضوع شخصی است و ممکن است هیچوقت به پارادایم‌هایی که در بالا گفته شد هم توجهی نکنیم و بنابر سلیقه خود رفتار کنیم. اما به هر حال کافه‌هایی که در بالا نام برده شد، جزء لیست بهترین کافه توحید ما محسوب می‌شوند که می‌توانید اوقات خوشی را در آن‌ها داشته باشید. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم و امیدواریم از خواندن این مقاله لذت کافی را برده باشید.