خیابان ستارخان یکی از شلوغ ترین خیابان‌های تهران است که یکی از دلایل آن وجود رستوران‌های مختلف و با کیفیت در این محدوده است. در خیابان ستارخان انقدر رستوران زیاد است که سخت است بتوان بهترین رستوران ستارخان را انتخاب کرد. روزانه افراد زیادی صرفاً جهت خوردن غذا در رستوران‌های ستارخان به این خیابان می‌آیند. ما در اینجا چند مورد از بهترین رستوران های منطقه ستارخان را معرفی می‌کنیم. در مقاله ای دیگر ، بهترین رستوران ونک را معرفی کردیم.

معرفی بهترین رستوران شرق تهران | شرق تهران کجا غذا بخوریم؟

بهترین رستوران ستارخان

1.فست فود بشکه

بهترین رستوران ستارخان

همان طور که اسمش نشان می‌دهد در این فست فود شما می‌توانید ساندویچ‌ها و پیتزاهایی بخورید پر ملاط انقدر که مانند بشکه باشد. فست فود بشکه توسط سرآشپز و مدرس صدا و سیما فرهاد کثیری تأسیس شده که با این که در فضایی کوچک است و فضایی داخلی برای نشستن ندارد همیشه جلوی در فست فود بشکه مردم در انتظار هستند تا غذایی که سفارش دادند را تحویل بگیرند.

فست فود بشکه با وجود سفارش زیاد با سرعتی بالا و کیفیتی باورنکردنی سفارش شما را در حضور خودتان و با رعایت کامل اصول بهداشتی آماده می‌کند. در فست فود بشکه از همبرگر‌ تا انواع پیتزا و ساندویچ سرو می‌شود. بهترین رستوران در محدوده ستارخان که پیتزا و ساندویچ‌های فوق العاده سرو می‌کند فست فود بشکه است.

آدرس: ستارخان، روبروی برق آلستوم، خیابان صحرایی، پلاک 19
تلفن: 02144298582

2.رستوران گل محمدی

بهترین رستوران های ستارخان تهران

رستوران گل محمدی از چلوکبابی‌های قدیمی ستارخان است. در این رستوران که سالن بزرگی برای پذیرایی دارد شما می‌توانید انواع غذاهای ایرانی را با برنج مرغوب و ایرانی میل کنید. رستوران گل محمدی انواع کباب کوبیده، جوجه کباب و خورش‌های ایرانی را آماده سرو دارد.

آدرس: ستارخان، نرسیده به پل ستارخان، (پل تاج)
تلفن:02144280748

3.رستوران نشاط

بهترین رستوران خیابان ستارخان

شاید بتوان گفت اولین رستورانی که باعث شد مردم برای خوردن غذا به خیابان ستارخان بیایند رستوران نشاط بود و می‌توان اغذیه نشاط را بهترین رستوران ستارخان تهران نامید. رستوران نشاط که به علت داشتن کباب ترکی‌های غول آسایش معروف شده بود، توانست در زمان کوتاهی مشتریان زیادی برای خود به دست بیاورد. کباب ترکی‌های نشاط را به راحتی یک نفر نمی‌توانست بخورد. امروز اما آن رستوران کوچک تبدیل شده به یک رستوران بزرگ در چند طبقه که با همه این تفاصیل باز هم همیشه شلوغ است و مشتری خود را دارد.

در اغذیه نشاط علاوه بر کباب ترکی، انواع ساندویچ و پیتزا نیز سرو می‌شود. در ضمن داشتن سس‌های خوش مزه و بی نظیر نشاط را نیز یکی از دلایلی است که بهترین رستوران ستارخان تهران را محبوب کرده است.
اغذیه نشاط دو شعبه دیگر نیز دارد که یکی در ستارخان است و غذاهای ایرانی یعنی پلو و خورش سرو می‌کند و دیگری در مرزداران.
اغذیه نشاط شعبه مرکزی فقط حضوری است و سفارش تلفنی ندارد و می توانید از سایت آن دیدن نمایید.

آدرس: ابتدای ستارخان نبش کوچه لادن
رستوران نشاط غذاهای ایرانی

 آدرس: ابتدای ستارخان نبش کوچه محمدی
تلفن:02166904650

4.کبابی غدیر

بهترین رستوران در محدوده ستارخان

اگر دنبال یک کباب کوبیده خوب و باکیفیت هستید، در لیست بهترین رستوران های خیابان ستارخان کبابی غدیر را به شما معرفی می‌کنیم. کبابی غدیر که سالهاست اهالی ستارخان مشتری پر و پا قرص آن هستند. کباب‌هایی با کیفیت و گوشت مرغوب برای مشتریان خود آماده می‌کند. روزها در کبابی غدیر شما می‌توانید از حلیم مرغوب آن نیز خریداری کنید و لذت ببرید.

آدرس: ستارخان، سه راه تهران ویلا، پلاک 309
تلفن: 02166513962

لیست 7 رستوران برای مهمانی خانوادگی به‌همراه آدرس

5.رستوران احمد بی

رستوران احمد بی یک رستوران ترکی استانبولی است که غذاهای بی‌نظیری دارد. احمد بی انواع غذاهای ترکیه ای را با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. در رستوران احمد بی غذاهای ترکیه ای نظیر، اسکندر کباب، لهمجون و پیده و کباب ترکی به روش ترکیه ای پخت و سرو می‌شود. همچنین از سالادها و پیش غذاها ترکیه ای نیز می‌توانید سفارش دهید. لیست بهترین رستوران های توحید را مشاهده نمایید.

آدرس: ستارخان، نرسیده به میدان توحید، نبش کوچه فرشته، پلاک 44
تلفن: 02166918195

6.کلیز برگر

بهترین رستوران های خیابان ستارخان

اگر به دنبال برگر خوش طعم و با کیفیت در خیابان ستارخان هستید به شما کلیز برگر را پیشنهاد می‌کنیم که بهترین رستوران در محدوده ستارخان است که برگرهای بسیار خوش طعمی طبخ می‌کند. کلیز برگر از رستوران های قدیمی خیابان ستارخان است که برگرهای فوق العاده‌ای دارد. در کلیز برگر انواع همبرگر و ساندویچ با کیفیت عالی سرو می‌شود.

آدرس: ستارخان نرسیده به باقرخان پلاک 165
تلفن: 02166943137

7. آشکده دارچین

بهترین رستوران در ستارخان تهران

اگر اهل خوردن آش و حلیم باشید و سری به خیابان ستارخان بزنید نمی‌توانید به سراغ آشکده دارچین نروید. آشکده دارچین از سال 85 در ستارخان تهران شروع به کار کرده و تا امروز توانسته با قدرت به فعالیت خود ادامه دهد.
آشکده دارچین با پخت آش رشته و آش شله قلمکار با طعمی بی نظیر و کیفیتی عالی باعث شده که هر روز شاهد مشتریان زیادی باشیم که به این محل مراجعه می‌کنند.

آشکده دارچین قطعاً یکی از بهترین رستوران های ستارخان است. علاوه بر آش، عدسی و مسقطی، شیربرنج نیز در این رستوران سرو می‌شود؛ اما اگر خواستید برای صبحانه به آشکده دارچین بروید، حلیم بی نظیر آن را که با گوشت بوقلمون تازه پخت می‌شود و طعم فوق‌العاده‌ای دارد را از دست ندهید. آشکده دارچین پایتخت از ساعت 4 صبح تا 24 شب یک سره در حال سرویس دهی به مشتریان خود است.

آدرس: ستارخان، نبش کوچه آفرند، پلاک 155، آشکده دارچین پایتخت
تلفن: 02166919480

8. کباب بریونی اصفهان قدیم

بهترین رستوران های منطقه ستارخان

اگر به دنبال خوردن یک بریونی لذیذ هستید که انگار در خود اصفهان میل می‌کنید به رستوران بریونی اصفهان قدیم سر بزنید.
کبابی بریونی سنتی اصفهان قدیم یکی از بهترین رستوران های ستارخان تهران است که به تازگی تأسیس‌شده اما توانسته مشتریان زیادی را به خیابان ستارخان بکشاند.
بریونی که یک غذای اصیل اصفهانی است در این رستوران با کیفیت و طعم عالی پخت می‌شود و شما می‌توانید در فضای سنتی و زیبای این رستوران بریونی اصل اصفهان را میل کنید و از بهترین رستوران خیابان ستارخان لذت ببرید.

آدرس: ستارخان، نرسیده به پاتریس
تلفن: 02166125200

10. رستوران دنیز بناب

بهترین رستوران‌ های منطقه ستارخان

رستوران دنیز بناب از سال 1376 مشغول به کار است. این رستوران با مدیریت قویدل یکی از بهترین رستوران‌ های منطقه ستارخان است. همه غذاها در رستوران دنیز بناب با برنج صد در صد ایرانی و روغن حیوانی و گوشت تازه تهیه می‌شود. در این رستوران انواع کباب از کباب کوبیده تا کباب ساطوری با کیفیت و طعم عالی آماده می‌شود. بهترین رستوران خیابان ستارخان شامل رستوران دنیز بناب نیز می‌شود که کیفیت عالی آن دلیل محکمی بر این نام است.
همچنین رستوران دنیز بناب به علت داشتن فضای داخلی بزرگ مکان مناسبی برای برگزاری مهمانی‌های شماست.

آدرس: خیابان ستارخان، ما بین کوثر دوم و کوثر سوم، پلاک ۷۴
تلفن: 02166901355

معرفی 0 تا 100 بهترین رستوران گیلکی تهران

با همه لیست بالا که بهترین رستوران های خیابان ستارخان بود، باز هم نمی‌شود گفت که بهترین رستوران ستارخان را نمی‌توان انتخاب کرد؛ اما می‌توان گفت ستارخان مکان مناسبی برای افرادی است که قصد دارند بیرون از خانه غذا بخورند و برای انتخاب بهترین رستوران در ستارخان تهران گزینه بسیار زیاد است.  با رستوران با چشم انداز تهران آشنا شوید.