نیاوران یکی از مناطق لوکس و اعیان نشین در شمال تهران است. محله نیاوران از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق تهران است و البته در این خیابان رستوران‌های زیادی وجود دارد. در محله نیاوران فست فود‌های زیادی وجود دارد که تعدادی از آن‌ها بین مردم منطقه شهرت زیادی پیداکرده‌اند و شما می‌توانید بامطالعه مشخصات آن‌ها بهترین فست فود نیاوران را بشناسید.

بهترین فست فود نیاوران

در ادامه برخی از بهترین فست فود های نیاوران را لیست کرده ایم.

پیتزا چمن

بهترین فست فود نیاوران

فست فود چمن یک فضای دنج و کوچک است که از قدیمی‌ترین پیتزا فروشی‌های نیاوران و  یکی از بهترین پیتزا در نیاوران است. در پیتزا چمن انواع ساندویچ‌های مخصوص خودش را با طعم و مزه فوق‌العاده پخت می‌کند و کیفیت غذا‌های این رستوران بسیار بالاست. در بین ساندویچ‌ها ساندویچ زبان پیتزا چمن از همه معروف‌تر است و

آدرس: خیابان نیاوران، جنب میدان نیاوران
تلفن: 02122825551

فست فود گاراژ گریل

بهترین رستوران فست فود نیاوران

اگر عاشق ماشین و برگر هستید ما به شما گاراژ گریل که بهترین فست فود نیاوران تهران را پیشنهاد می‌کنیم. همان طور که از اسم این فست فود پیداست طراحی داخلی این فست فود به شکل گاراژ ماشین است که با دکور‌هایی به شکل ماشین‌های قدیمی طراحی شده است.
در گاراژ برگر حتی صفحه گریل نیز کاپوت یک ماشین است جذاب نیست؟ این که به فست فودی بروید که نهایت خلاقیت برای طراحی یک تم مخصوص در زمینه ماشین اجرا شده باشد. در گاراژ برگر علاوه بر ظاهری که مانند یک موزه شما را جذب می‌کند و برای لحظاتی میخکوب می‌کند می‌تواند انواع برگر را با طعم بی‌نظیر و استثنایی میل کنید.

رستوران خوان باشي (شعبه نياوران)

پیشنهاد ویژه ما در برگر به شما دبل گاراژ برگر است که از بیکن گریل شده به همراه گوشت چرخ کرده و پنیر بلوچیز به همراه سس مخصوص گاراژ برگر تهیه شده است. شما در گاراژ برگر انواع برگر از سوسیس برگر و فیله چیکن برگر و … تا پیش غذا‌های خوش طعم مانند سیخ مزه گاراژ را می‌توانید سفارش دهید و از کیفیت و طعم بی‌نظیر این فست فود لذت ببرید. گاراژ برگر را با تمام ویژگی‌هایی که شمردیم می‌توان بهترین فست فود نیاوران نامید.

آدرس: خیابان نیاوران، بعد از سه راه یاسر، روبروی پمپ بنزین، پلاک 213
تلفن: 02122806070

 

پیتزا مانو

بهترین فست فود در نیاوران

پیتزا مانو از مجموعه فست فود‌های زنجیره‌ای است که هشت شعبه در ایران دارد. پیتزا مانو یک فست فود دنج و کوچک است که با رعایت تمام نکات بهداشتی به پختت پیتزا می‌پردازد. در پیتزا مانو از فر هیزمی استفاده شده است که طعم پیتزا‌ها را خیلی خوشمزه‌تر کرده است. پیشنهاد ما به شما پیتزا مارگاریتاست که پنیر پیتزا و پنیر موتزارلای خوش طعم و تازه به همراه ریحون به آن طعم فوق‌العاده‌ای داده است. اگر عاشق پیتزای تند هستید پیتزا پپنا را امتحان کنید چون میتواند از بهترین پیتزا نیاوران و فست فود خوب در نیاوران باشد.

آدرس: نیاوران، مابین سه راه یاسر و مژده، پلاک۳۲۲
تلفن: 02122716096

پیتزا چار چیز

پیتزا چارچیز یک فست فود کوچک و دنج با نورپردازی قرمز در فضای داخل آن است. شما می‌توانید انواع پیتزا را در پیتزا چارچیز با کیفیت و طعم فوق‌العاده سفارش دهید و از طعم بی‌نظیر آن لذت ببرید. پیتزا چارچیز در منطقه به طعم فوق‌العاده پیتزا معروف است و اگر یک بار امتحان کنید مشتری دائم آن می‌شوید. پیتزا چارچیز نیاوران را حتما امتحان کنید.

آموزش تصویری طرز تهیه قورمه سبزی جنوبی + 4 نکته طلایی

آدرس: نیاوران، خیابان مقدسی (مژده)، خیابان همایون، خیابان مریم، کوچه صادقی، کوچه افتخاری، پلاک 16
تلفن: 02126856808

بلک برگر

بهترین فست فود‌های نیاوران

بلک برگر یک فست فود که در زمینه برگر به صورت تخصصی فعالیت می‌کند و چند شعبه دارد که یکی از شعب آن در خیابان نیاوران واقع شده است. بلک برگر دارای برگر‌های خوش طعم و مزه است که به سبکی که شما دوست داشته باشید پخته می‌شود. اگر عاشق برگر هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم بلک برگر را حتماً امتحان کنید. بلک برگر بهترین فست فود در نیاوران است. بهترین کافه ونک را بشناسید.

نیاوران، خیابان مقدسی(مژده)، خیابان همایون، خیابان مریم، کوچه صادقی، کوچه افتخاری، پلاک 18
تلفن: 02126854125

فست فود نخل

بهترین فست فود نیاوران تهران

فست فود نخل یکی از قدیمی‌ترین فست فود‌های نیاوران است که نزدیک 15 سال است که در حال فعالیت است. فست فود نخل انواع پیتزا و ساندویچ را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. فست فود نخل با توجه به قدمت و کیفیت بهترین رستوران فست فود نیاوران است.

آدرس: خیابان نیاوران، پایین‌تر از سه راه یاسر، پلاک 305
تلفن: 02122710044

بهترین فست فود‌های نیاوران را در بالا معرفی کردیم و شما با توجه به نوع غذایی که دوست دارید می‌توانید بهترین فست فود نیاوران را انتخاب کنید و از غذای آن لذت ببرید و اوقات خوشی را سپری کنید. با بهترین کافه ستارخان آشنا شوید.