خیابان جردن یکی از خیابان‌های شلوغ اما به اصطلاح باکلاس تهران است. امروزه رستوران‌ های جردن بسیار زیاد شده‌اند و سخت می‌توان بهترین رستوران جردن را انتخاب کرد. ما خیلی از بهترین رستوران های خیابان جردن را که شهرت زیادی نیز دارند را در متن زیر به شما معرفی کرده‌ایم تا بتوانید بهترین رستوران در جردن را انتخاب کنید و لحظات خوشی را آنجا سپری کنید.

39 رستوران با چشم انداز فوق العاده تهران (تهران زیر پای شماست...)

بهترین رستوران جردن

1.رستوران شاندیز جردن

بهترین رستوران جردن

وقتی حرف رفتن به رستوران در خیابان جردن باشد، رستوران شاندیز جردن حرف اول را می‌زند. وقتی به دنبال بهترین رستوران جردن هستید امکان ندارد که اسم رستوران شاندیز به میان نیاید. بهترین رستوران در جردن که سال‌هاست به علت داشتن ششلیک‌های خوش طعم و بی‌نظیرش طرفداران زیادی داد.

رستوران شاندیز جردن یک مکان لوکس اما بسیار گرم و دلنشین برای صرف غذای شماست. رستوران شاندیز دارای غذای ایرانی با کیفیت و مواد اولیه تازه و درجه یک است که از همه مهم‌تر طعمی بی‌نظیر نیز دارد… بوی برنج ایرانی همراه با زعفران، بوی نان تازه فضایی ناب را به رستوران شاندیز جردن داده است.
خلاصه وقتی صحبت خوردن پلوی ایرانی و ماهیچه و گردن خوش طعم با ششلیک و کوبیده اعلا به میان بیاید رستوران شاندیز جردن می‌درخشد.

رستوران شاندیز جردن دارای یک بخش vip است که فضایی لوکس و مناسب برای برگزاری مهمانی‌ها و جشن‌ تولد یا مراسم عقد است و شما می‌توانید در این فضای شیک و لوکس یک شب به یادماندنی به همراه طعم غذای عالی رستوران شاندیز را بگذرانید. در مقاله ای دیگر با بهترین رستوران سعد آباد آشنا شوید.

آدرس: جردن، بلوار صبا
تلفن: 02122054848

2.رستوران کوبابا

بهترین رستوران های جردن

رستوران کوبابا یکی دیگر از بهترین رستوران های خیابان جردن است. در رستوران کوبابا غذاهای لبنانی و عربی به همراه غذاهای ترکیه‌ای طبخ می‌شود.
رستوران ترکیه ای لبنانی کوبابا دارای دکوراسیون بسیار زیبا و تراسی چشم نواز است که مکانی مناسب برای گذراندن وقت و صرف غذایی خوش طعم است.

در رستوران کوبابا انواع شاورما، غذاهای دریایی شامل ماهی کبابی و میگو انواع پیده و کباب‌ لبنانی، کفتا کباب به عنوان غذای اصلی سرو می‌شود. از پیش غذاهای خوش طعم کوبابا که شامل سالاد فتوش، سالاد تبوله و مزه‌های گرم و سرد شامل حمص، باباقانوش، موتبل، فلافل، بورک، فطایر نباید غافل شد.
صبحانه‌های رستوران کوبابا بسیار معروف است و منوی صبحانه جذاب و بی نظیری دارد که حتماً قبل از رفتن باید رزرو کنید.
یکی دیگر از مزایای رستوران کوبابا داشتن پارکینگ اختصاصی است که در شلوغی خیابان جردن بسیار کمک کننده است.
بهترین کافه رستوران جردن را می‌توان رستوران کوبابا نامید که البته دارای رنج قیمتی بالایی نیز هست.

آدرس: خیابان جردن، نبش خیابان گلخانه، پلاک 257، طبقه اول
تلفن: 02126208016

3.رستوران گیلانه

رستوران های جردن

اگر به دنبال غذای شمالی و با کیفیت هستید رستوران گیلانه جردن را به شما معرفی می‌کنیم. این رستوران که دارای نمای بسیار جذابی است با فضایی که حال و هوای شمال را دارد، برای شما غذاهای شمالی با کیفیت و طعم عالی را سرو می‌کنند.

در رستوران گیلانه غذاها در ظروف روحی و سفالی بسیار زیبا سرو می‌شوند و این رستوران مملو از رنگ و بو‌های جذاب است به طوری که به شما این حس القا شود که در گیلان مشغول خوردن قلیه ماهی هستید. در رستوران گیلانه از کته کباب تا رستوران گیلانه از گرانترین رستوران‌های تهران است.

بهترین رستوران جردن تهران

آدرس: خیابان جردن، بلوار صبا
تلفن:02122055335

9 بهترین رستوران عربی (لبنانی) در تهران کجاست؟ عکس و آدرس

4.کافه رستوران مانسون لانژ

بهترین رستوران های خیابان جردن

اگر دوست دارید طعم غذاهای ناب و متفاوت را بچشید کافه رستوران مانسون لانژ را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در بهترین کافه رستوران جردن شما غذاهایی آسیای شرقی که شاید کمتر جایی بتوانید پیدا کنید را مشاهده می‌کنید. از منوی این رستوران گوشت شانگریلا با چیلی، سشوان گوشت بنیه شده با بادمجان و فلفل رنگی، سینه مرغ با سس تریاکی را می‌توان نام برد. در رستوران مانسون لانژ به جای قاشق از چوب استفاده می‌شود. سوشی‌های رستوران مانسون لانژ طرفداران زیادی دارد.

از طعم غذاها که بگذریم کافه رستوران مانسون لانژ دارای دکوراسیون و فضایی فوق العاده با نوری ملایم است. همچنین دارای فضای بازی زیبا نیز هست. رستوران مانسون لانژ پارکینگ ندارد و از نظر رنج قیمتی بالاست.
آدرس: خيابان جردن، نبش خيابان گلدان، پلاک٢
تلفن: 02122044813

5.رستوران گشت

بهترین رستوران در جردن

اگر به دنبال یک جای دنج و کوچک با ساندویچ‌های خوش طعم هستید رستوران گشت جردن را پیشنهاد می‌کنیم. رستوران گشت منوی ساندویچی متنوعی را با مواد و طعم‌های مختلف طراحی کرده است. به عنوان نمونه ساندویچ آبادان، ساندویچی میانکاله، ساندویچ بندینی و…که شما را وسوسه می‌کند آنها را امتحان کنید.
پیش‌غذاهای این رستوران نیز بسیار جذاب است. منوی نوشیدنی رستوران گشت از لیموناد خاورمیانه تا شربت سکنجبین را شامل می‌شود.

رستوران گشت مکانی مناسب برای جوان‌هاست تا بتوانند از فضای پست مدرن و منوی جذاب آن لذت ببرند و اوقات خوشی را سپری کنند.

آدرس: جردن، خیابان گلفام، مجتمع امیر، طبقه زیر همکف، رستوران گشت
تلفن:02122059324

6.رستوران ریحون

بهترین کافه رستوران جردن

اگر به دنبال یک کبابی قدیمی، ناب و با کیفیت هستید رستوران ریحون را به شما پیشنهاد می‌کنیم. رستوران ریحون از بهترین رستوران های جردن است که کباب های عالی پخت می‌کند. در این رستوران انواع کباب با کیفیت و نان تازه پخت و سرو می‌شود. لازم است بگوییم که در رستوران ریحون از برنج خبری نیست؛ اما حتی اگر یک بار هم از این رستوران کباب تهیه کنید مشتری پر و پا قرص آن می‌شوید.

آدرس: جردن، خیابان کاج آبادی، پلاک ۱۸
تلفن:02122031000

7.رستوران ورسای

بهترین رستوران خیابان جردن

رستوران ورسای همان طور که از نامش که برگرفته از کاخ ورسای فرانسه است برمی‌آید یک رستوران لوکس و سلطنتی است. رستوران ورسای یک رستوران بین المللی است که هنگام ورود دکوراسیون و فضای داخلی آن شما را کاملاً مسخ می‌کند همین هم آن را در لیست بهترین رستوران های جردن قرار داده است.

رستوران ورسای معماری بی‌نظیری دارد و صرف غذا در آن جا تجربه متفاوتی برای شما خواهد بود. رستوران ورسای با فضای بسیار بزرگ، حدود 350 نفر ظرفیت دارد که مکان مناسبی برای دورهمی و مهمانی‌های شما است.
رستوران ورسای داری تراس زیبایی است که به شکل سنتی تزیین شده است و مکان مناسبی برای صرف غذای ایرانی است.
شب‌ها رستوران ورسای نورپردازی بسیار زیبایی دارد که فضای رستوران ورسای را یک فضای خیره کننده می‌کند.

دیوارها و سقف رستوران ورسای مانند یک گالری زیبا با نقاشی‌های فوق العاده و گچ بری‌های بسیار زیبا تزیین شده است

ویژگی‌های بهترین رستوران جردن

در مورد غذاهای رستوران ورسای باید بگوییم که انواع غذاهای فرانسوی، ایرانی، عربی و دریایی در این رستوران طبخ و با کیفیت و طعم و مزه عالی ارائه می‌شود. در این رستوران خوراک‌های مختلف از جمله خوراک کباب لاری، خوراک کباب مصری، خوراک کباب سبز کباب مصری چلوکباب لاری و انواع غذای ایرانی سرو می‌شود. از غذاهای دریایی شیر ماهی، لارج شریمپ، دیس دریایی، میگو، ماهی کریسپی را می‌توان نام برد. در رستوران ورسای خاویار بلوکا به صورت مخصوص سرو می‌شود. استیک‌های رستوران ورسای طرفداران زیادی دارد و طعمی بی‌نظیر دارد.

در رستوران ورسای قلیان هم سرو می‌شود و می‌توانید در بخش تراس رستوران بنشینید و از آن لذت ببرید.
در روزهای پنجشنبه و جمعه در رستوران ورسای موسیقی زنده اجرا می‌شود که بهتر است از قبل میز خود را رزرو کنید تا با خیال راحت شبی به یاد ماندنی را در این رستوران بگذرانید. رستوران ورسای پارکینگ اختصاصی دارد و از نظر رنج قیمتی از رستوران های گران قیمت محسوب می‌شود.

آدرس: خیابان آفریقا، نرسیده به جهان کودک، خیابان شریفی (خشایار)، پلاک 12
تلفن: 02188888150

0 تا 100 معرفی بهترین رستوران فرحزاد + تصویر

در آخر

بهترین رستوران در جردن را با متر و معیار‌های مختلف می‌توان سنجید و غذای خوش طعم و باکیفیت، داشتن فضای مناسب و زیبا، پرسنل حرفه‌ای، رعایت کردن بهداشت در تمام مراحل پخت غذا و پرسنل خوش برخورد از مهم ترین ویژگی‌های بهترین رستوران جردن است. در متن بالا با توجه به بهترین رستوران های خیابان جردن شما می‌توانید بهترین رستوران جردن تهران را انتخاب کنید. با بهترین رستوران فردوسی و قدیمی ترین رستوران تهران آشنا شوید.