حتماً برای شما هم پیش آمده که هوس کنید سری به فست فود بزنید و یک پیتزا یا ساندویچ خوش مزه میل کنید. اگر به دنبال بهترین فست فود جنت آباد هستید ما در این متن به شما بهترین فست فود های جنت آباد را که شامل بهترین فست فود جنت آباد مرکزی، بهترین فست فود جنت اباد شمالی، بهترین فست فود جنت اباد جنوبی می‌شود را معرفی می‌کنیم. در مطلبی دیگر با بهترین فست فود تهرانپارس آشنا شوید.

بهترین فست فود جنت آباد

0 تا 100 معرفی بهترین رستوران فرحزاد + تصویر

1.فست فود خانه برگر

بهترین فست فود جنت آباد

طعم ناب یک برگر را در خانه برگر جنت آباد تجربه کنید. خانه برگر جنت آباد بهترین فست فود جنت اباد جنوبی است که دارای فضایی بزرگ و شیک است تا شما راحت به همراه عزیزان خود اوقاتی خوش را سپری کنید. طعم ناب برگر با تنوعی بالا که از مواد با کیفیت تشکیل شده یکی از ویژگی‌های خانه برگر است.
خانه برگر جنت آباد صبحانه‌های خوش مزه‌ای نیز دارد. به شما پیشنهاد می‌کنیم از پیتزا و سالادهای خانه برگر نیز غافل نمانید.
برای اطلاع از قیمت‌ها و حضور در رستوران به آدرس زیر مراجعه کرده یا با شماره تلفن آن تماس بگیرید.

آدرس: جنت آباد جنوبی، بلوار لاله شرقی، پلاک ۳۱/۱، خانه برگر
تلفن: 02146046085

2.فست فود آمادو

بهترین فست فود جنت آباد مرکزی

فست فود آمادو بهترین فست فود جنت اباد جنوبی است. فست فود آمادو فضایی دنج و مناسب برای نشستن مشتریان خود دارد. منوی فست فود آمادو دارای سالاد سزارهای بسیار خوش طعم و با حجم مناسب است. فست فود آمادو که بهترین فست فود جنت اباد جنوبی است دارای مرغ‌ سوخاری‌های خوش طعم و با کیفیت است. فست فود آمادو پیتزاها و ساندویچ های متنوعی دارد و از مواد اولیه با کیفیت در تهیه آن ها استفاده می‌کند. برای خوردن یک فست فود خوش طعم و با کیفیت در بهترین فست فود جنت آباد فست فود آمادو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برای اطلاع از قیمت‌ها و حضور در رستوران به آدرس زیر مراجعه کرده یا با شماره تلفن آن تماس بگیرید.
آدرس: جنت آباد جنوبی، لاله شرقی
تلفن: 02144614732

3. فست فود عطاویچ

بهترین فست فود جنت اباد شمالی

فست فود زنجیره‌ای عطاوویچ که دارای محبوبیت و شهرت زیادی بین طرفداران فست فود است یک شعبه هم در جنت آباد زده است. فست فود عطاوویچ دارای غذاهایی با کیفیت و طعم بی ‌نظیر است. فست فود عطاوویچ به داشتن ساندویچ های غول پیکر به خصوص برگرهای خوش طعم معروف است. پیتزاهای عطاوویچ که به شکل مستطیل پخته می‌شود دارای تنوع بالایی است و با طعم‌های متفاوت برای سلیقه مشتریان خود احترام قائل شده است. هر آنچه از یک فست فود با کیفیت نیاز دارید در عطاوویچ موجود است.
برای اطلاع از قیمت‌ها و حضور در رستوران به آدرس زیر مراجعه کرده یا با شماره تلفن آن تماس بگیرید. بهترین فست فود شریعتی را بشناسید.

آدرس: جنت آباد جنوبی ،ضلع شمال شرقی میدان چهار باغ ، جنب بن بست لاله
تلفن: 02144480542

4.فست فود روز به روز

بهترین فست فود جنت اباد جنوبی

فست فود روز به روز یکی از فست فودهای جنت آباد است که طرفداران زیادی دارد. فست فود روز به روز با انواع پیتزا و ساندوچ های متنوع و خوش طعم در منوی خود بهترین فست فود جنت آباد است. پیتزاهای فست فود روز به روز با طعمهای مختلف و قیت بسیار مناسب برای رضایت خاطر مشتریان خود طبخ می‌شود.

برای اطلاع از قیمت‌ها و حضور در رستوران به آدرس زیر مراجعه کرده یا با شماره تلفن آن تماس بگیرید.
آدرس: جنت آباد، 200 متر بالاتر از همت، رو به روی بانک گردشگری، پیتزا روز به روز پلاک 245
تلفن: 02144622660

بهترین فست فود تهران کجاست؟ | لیست ۱۲ فست فود برتر تهران

5.فست فود برگرینو

بهترین رستوران جنت آباد جنوبی

اگر به دنبال طعم ناب برگر در محله جنت آباد هستید ما به شما فست فود برگرینو را معرفی می‌کنیم. برگرینو همبرگرهای گوشت و مرغ دارد که دارای طعم بی نظیری هستند. این طعمها را علاوه بر ترکیب فوق العاده آن است مدیون سس‌های خوش مزه برگرینو هم هست. فست فود برگرینو علاوه بر داشتن برگرهای عالی ساندویچی، پیتزا و سوخاری‌های فوق العاده‌ای هم دارد.
فست فود زنجیره‌ای برگرینو دارای شعب دیگری نیز در تهران و شهریار است که از طریق سایت برگرینو می‌توانید از آن مطلع شوید. فست فود برگرینو بهترین رستوران جنت آباد جنوبی است.
.
برای اطلاع از قیمت‌ها و حضور در رستوران به آدرس زیر مراجعه کرده یا با شماره تلفن آن تماس بگیرید.

آدرس: جنت آباد جنوبی، جنب پاساژ سمرقند، برگرینو
تلفن:021444651070

6.فست فود پاندا

بهترین رستوران جنت آباد شمالی

فست فود پاندا بهترین فست فود جنت آباد مرکزی است. فست فود پاندا پیتزاهای بسیار خوش طعمی دارد و از مواد با کیفیتی در پخت آن ها استفاده می‌کند. فست فود پاندا یکی از بهترین فست فودهای جنت آباد است که یک ساندوچ ویژه به نام ساندویچ بمبی دارد که به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما امتحان کنید.
تنوع ساندویچ‌ها و پیتزاهای فست فود پاندا بسیار زیاد است و همان طور که گفتیم ساندویچ‌های غول فست فود پاندا علاوه بر حجم بالا طعم متفاوتی نیز دارد.
هر انچه از فست فود توقع دارید را در فست فود پاندا می‌توانید تجربه کنید.

برای اطلاع از قیمت‌ها و حضور در رستوران به آدرس زیر مراجعه کرده یا با شماره تلفن آن تماس بگیرید.

آدرس: جنت آباد مرکزی، بالاتر از همت، ابتدای 20 متری گلستان، پلاک 85، فست فود پاندا
تلفن: ۰۲۱۴۶۱۳۳۷۶۲

7.فست فود تین

فست فود تین بهترین فست فود جنت اباد شمالی است که پیتزا و ساندویچ‌های معرکه ای دارد. شما در فست فود تین می‌توانید غذای خود را به صورت پرسی نیز سفارش دهید. بهترین رستوران جنت آباد شمالی فست فود تین است که کیفیت و غذای آن فوق العاده است.

برای اطلاع از قیمت‌ها و حضور در رستوران به آدرس زیر مراجعه کرده یا با شماره تلفن آن تماس بگیرید.
آدرس: جنت آباد شمالی، بالاتر از همت، نبش کوچه قائم، فست فود تین
تلفن: 02144473436

بررسی و معرفی بهترین رستوران های شمال تهران

در آخر اگر به دنبال بهترین فست فود در جنت آباد می‌گردید، ما بهترین فست فود های جنت آباد را به شما معرفی کردیم تا راحت بتوانید از بین آنها بهترین فست فود جنت آباد را انتخاب کنید و لذت چشین طعم یک فست فود را برای خود به یادگار بگذارید. بهترین فست فود خیابان ولیعصر کجاست؟