بهترین فست فود قیطریه

قیطریه یکی از محله‌های شمال تهران است که محل مناسبی است برای گشت و گذار و خوردن یک غذای خوش طعم و مزه و صد البته فست فودهای زیادی نیز دارد. پس اگر گذرتان به خیابان قیطریه افتاد بهتر است به بهترین فست فود های قیطریه سری بزنید و لذت خوردن طعم یک ساندویچ یا پیتزای خوش طعم و مزه را بچشید. کافی است تا انتها متن را دنبال کنید تا بتوانید بهترین فست فود قیطریه را انتخاب کنید.

لیست 7 بهترین فست فود شریعتی + آدرس دقیق

برگر زغالی قیطریه

بهترین فست فود های قیطریه

اگر به دنبال خوردن یک برگر زغالی خوش مزه و فوق العاده در خیابان قیطریه هستید برگر زغالی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. یکی از بهترین فست فود های قیطریه برگر زغالی است. برگر زغالی بهترین فست فود در قیطریه که فضایی کوچک و دنج دارد مکانی مناسب برای خوردن یک برگر خوش طعم و مزه است. در برگر زغالی پیتزا نیز می‌توانید سفارش دهید پیشنهاد می‌کنیم طعم‌های مختلف آن را امتحان کنید.

برگر زغالی اغلب اوقات بسیار شلوغ است اگر تمایل به سفارش برگر دارید بهتر است که زودتر بروید. اگر برگر سفارش دادی حتماً سیب زمینی با سس قارچ را امتحان کنید. برگر زغالی برگرهای خود را از گوشت‌های با کیفیت درست می‌کند و طعم و مزه فوق العاده‌ای نیز دارد. اگر قصد دارید از برگر زغالی غذای خود را سفارش دهید می‌توانید به پارک قیطریه هم بروید و در کی گشت و گذار خوب یک برگر فوق العاده نیز میل کنید. بهترین فست فود های فرمانیه را میشناسید ؟

آدرس: 35 متری قیطریه، روبروی پارک قیطریه، شماره49
تلفن: 02122237196

مرغ سوخاری خروس

بهترین فست فود قیطریه

اگر به دنبال یک سوخاری خوش طعم و مزه و سالم هستید مرغ سوخاری خروس را به شما پیشنهاد می‌کنم. مرغ سوخاری خروس بسیار ترد و خوش طعم و از مواد با کیفیت و تازه تهیه شده است. مرغ سوخاری خروس دارای سس های انار و انواع سس تند و شیرین خوش مزه نیز هست که یکی از دلایل محبوبیت مرغ سوخاری خروس است.

سیب زمینی‌های خروس نیز بسیار خوش مزه است و طعم خاصی دارد که پیشنهاد می‌کنیم امتحان کنید. مرغ سوخاری خروس یکی از بهترین سوخاری‌های تهران و قیطریه است. مرغ سوخاری خروس شعبه دیگری ندارد و تنها در خیابان قیطریه می‌توانید از این سوخاری سفارش دهید. بهترین فست فود میرداماد کجاست ؟

آدرس: بلوار اندرزگو، نبش عبدالهی جنوبی، پلاک74
تلفن: 02122692473

فست فود برشیو

برشیو یکی از بهترین فست فود های قیطریه است که غذاهای آن طعم و مزه خوب و البته با کیفیتی دارد. برشیو یک مجموعه است که در زمینه سس و خیمر بسیار خلاقیت به خرج داده است و توانسته منوی غذایی بسیار جالبی طراحی کند. تنوع بالای خمیر‌های پیتزا از نظر طعم و مزه یکی از ویژگی‌های مهم فست فود برشیو است.

در کنار یک منوی غذایی فوق العاده فست فود برشیو فضای داخلی شیک و لوکسی نیز دارد که یکی از امتیازات این فست فود است که باعث می‌شود شما در آرامش و به راحتی در آن جا غذای خود را سفارش دهید و خاطره ای خوش را برای خود رغم بزنید. در ضمن می‌توانید غذای خود را در خانه و به صورت آنلاین نیز سفارش دهید. با بهترین فست فود جنت آباد آشنا شوید.

آدرس: ۳۵ متری قیطریه، روبروی پارک قیطریه، خیابان حداد نژاد، پلاک ۴

معرفی و بررسی 0 تا 100 بهترین فست فود تهرانپارس

پیتزا کالیس

بهترین فست فود در قیطریه

پیتزای خوش طعم و مزه در قیطریه را در بهترین فست فود قیطریه پیتزا کالیس تجربه کنید. در پیتزا کالیس تنوع پیتزا بسیار بالاست به طوری که انتخاب گاهی بسیار سخت می‌شود. در پیتزا کالیس شما از پیتزا قارچ و گوشت تا پیتزا فیلادلفیا را می‌توانید سفارش دهید پس اگر اهل خوردن پیتزا هستید پیتزا کالیس را که بهترین فست فود در قیطریه است را تجربه کنید.

آدرس: اتوبان صدر، بلوار قیطریه، شماره 14
تلفن: 02122235548

مزرعه برگر

فست فود در قیطریه

دوست دارید برگرهای متفاوت از طعم تا شکل و ترکیبات را امتحان کنید؟ پیشنهاد می‌کنیم به سراغ بهترین فست فود قیطریه در زمینه برگر یعنی مزرعه برگر بروید. بهترین فست فود قیطریه برای خوردن یک برگر خوش طعم و مزه و با کیفیت مزرعه برگر است. منوی فست فود مزرعه برگر با تنوع بالا و سرشار از ترکیباتی که کمتر جایی می‌توانید پیدا کنید بی نظیر است.

آدرس: خیابان اندرزگو، تقاطع خیابان قیطریه، نبش کوچه شریفی منش، پلاک 70
تلفن: 02122672666

فست فود تاپاس

 فست فود قیطریه

قطعاً یکی از بهترین فست فود های قیطریه فست فود تاپاس است که می‌توان به او لقب بهترین فست فود قیطریه را داد. درست است که فضای نشستن در فست فود تاپاس کم است اما فضای بسیار دنج و گرمی دارد که شما را به لذت خوردن یک فست فود ناب دعوت می‌کند. برگرهای فست فود تاپاس بسیار لذیذ و آب دار است و سس قارچ فوق العاده ای دارد. یکی از مشکلات فست فود تاپاس مشکل جای پارک است که بهتر در نظر داشته باشید.

آدرس: اندرزگو، ابتداى سليمى جنوبى، پلاك ٧٤
تلفن:02122242460

بهترین فست فود تهران کجاست؟ | لیست ۱۲ فست فود برتر تهران

فست فود گامبی

از بهترین فست فود های قیطریه

برگرهای خوش طعم و مزه ساندویچ‌های بی‌نظیر را در فست فود گامبی تجربه کنید. فست فود گامبی یکی از بهترین فست فود های قیطریه است. فست فود گامبی چند شعبه دیگر نیز در تهران دارد و یک مجموعه فست فود های زنجیره‌ای است که به صورت حرفه ای چند سال است که در زمینه فست فود مشغول هستند. در فست فود گامبی با خیال راحت نسبت به بهداشت و سلامت می‌‌توانید غذای خود را سفارش دهید. بهترین فست فود خیابان ولیعصر کجاست ؟

آدرس: انتهای کاوه شمالی، نرسیده به اندرزگو، خیابان قیطریه، پلاک ۴۷، گامبی (اندرزگو)
تلفن: 02122399700