فرمانیه، یکی از مرفه‌ترین مناطق تهران است. این منطقه از نظر تقسیم‌بندی شهراری منطقه یک تهران نام دارد. فرمانیه واقع در شمال شهر تهران است. در توضیح بیشتر فرمانیه بهتر است بدانید که یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران است‌. با وجود پر رونق بودن آن هنوز هم برخی از کوچه‌های فرمانیه بافت قدیمی خود را حفظ کرده‌اند. درختان کهنو سر به فلک کشیده به جذابیت این منطقه افزوده است. به طور کلی منطقه‌ای زیبا و سر سبز محسوب می‌شود. در این محله کافه‌های مختلفی مشغول به فعالیت هستند. اگر شما هم اهل کافه گردی هستید و برای ر‌هایی از خستگی کار و فعالیت روزانه خود را به یک فنجان قهوه در یک کافه دنج دعوت می‌کنید، پیشنهاد ما به شما این است که حتماً به کافه‌های فرمانیه سر بزنید.

کافه‌های محله فرمانیه از کیفیت خدمات بسیار بالایی برخوردار هستند‌. از طرفی دیگر تعداد زیادی کافه با سبک مختلف در این محله مشغول به فعالیت هستند، در نتیجه با هر سلیقه‌ای که باشید می‌توانید کافه مورد نظر خود را در فرمانیه پیدا کنید‌. اگر قصد کافه گردی در فرمانیه را دارید، این مقاله مخصوص شما است. تا پایان با ما همراه باشید تا با بهترین کافه فرمانیه آشنا شوید‌. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آدرس بهترین کافی شاپ‌های فرمانیه تا پایان با ما همراه باشید. در مطلبی دیگر با بهترین فست فود فرمانیه آشنا شوید.

بررسی ادرس و منو بهترین فست فود تجریش + نقشه گوگل

بهترین کافه فرمانیه

هل کافه:

بهترین کافه فرمانیه

برای توضیح بیشتر در مورد معرفی بهترین کافی شاپ‌های فرمانیه در ابتدا می‌خواهیم به توضیح در مورد هل کافه بپردازیم. این کافه در سال ۱۳۹۷ در مجتمع پارک سنتز فرمانیه تأسیس شده است. به طراحی فضای داخلی این کافه توجه ویژه‌ای شده است. طراحی آن به گونه‌ای می‌باشد که در تمام ایام سال بهترین گزینه برای کافه گردی، هل کافه است. فضا هل کافه بسیار زیبا و سر سبز است. دیدن مناظر زیبای این کافه برای تمام مشتریان آن چشم نواز می‌باشد. در صورت تمایل می‌توانید در فضای باز هل کافه بنشینید و از همنشینی با فضای سبز آن لذت ببرید. به طور کلی باید گفت فضای هل کافه بسیار آرامو صمیمی است.

گیاهان و فضای سبز این کافه با دقت زیادی انتخاب شده است، به گونه‌ای که در تمام فصول سبز فضای هل کافه سبز و شاداب است. منو این کافه کامل و بسیار متنوع می‌باشد. علاوه بر کیفیت بالای غذا و نوشیدنی‌های موجود در منو، تزئین غذا‌ها و نوشیدنی سبب جلب توجه افراد به خوراکی‌های این کافه می‌شود. در خصوص هزینه آن هم لازم به توضیح است که به طور کلی هزینه این کافه زیاد محسوب می‌شود، اما اگر با توجه به فضا و کیفیت خدمات هزینه را در نظر بگیرید مناسب است.

آدرس: تهران، فرمانیه، ‌نارنجستان هفت، مجتمع تجاری پارک سنتر، طبقه اول
شماره تماس: ۰۲۱۴۰۲۲۴۲۵۷

 

کافه کلاویه:

آدرس بهترین کافه فرمانیه

یکی دیگر از کافه‌های فرمانیه که می‌توان از آن تحت عنوان بهترین کافه فرمانیه یاد کرد، کافه کلاویه است. این کافه یک شعار خاص دارد. شعاری که می‌توان گفت یکی از جالب توجه‌ترین شعار‌هایی است که در بین کافه‌های فرمانیه وجود دارد. شعار کافه کلاویه این است که شما نمی‌توانید شادی بخرید، اما می‌توانید قهوه بخرید و این دو نزدیک به یکدیگر هستند. کافه کلاویه قهوه و شادی را نزدیک به یکدیگر می‌داند و این موضوع برای بسیاری از افرادی که اهل کافه گردی هستند، جذاب محسوب می‌شود. برای طراحی فضای داخلی این کافه از مجسمه و نقاشی‌های جذابی استفاده شده است. این نقاشی‌ها و مجسمه‌ها به دقت زیادی کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و به جذابیت فضای داخلی کافه اضافه کرده‌اند. منو این کافه هم بسیار متنوع و کامل محسوب می‌شود‌.

با در نظر گرفتن نظیر اشخاصی که به کافه کلاویه رفته‌اند، می‌توان گفت کیک پسته، کرؤسان پنیر و گردو، سس زرشک و سالاد چیکن روکولا از جمله خوراکی‌هایی هستند که در بین منو این کافه از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. نکته مورد توجه دیگری که در مورد کافه کلاویه وجود دارد این است که در این کافه یک فضا مخصوص برای اشخاصی که سیگار می‌کشند در نظر گرفته شده است. بنابراین اگر به بوی سیگار حساس هستید می‌توانید با خیال راحت به کافه کلاویه بروید. بهترین کافه دربند را میشناسید ؟

آدرس: فرمانیه، خیابان لواسانی غربی، بین خیابان وطن پور شمالی و آقایی، پلاک ۱۶۲
شماره تماس: ۰۲۱۲۲۶۸۳۴۵۵

معرفی بهترین فست فود اقدسیه همراه با ادرس و منو

 

کافه رستوران سرای علا:

معرفی بهترین کافی شاپ‌های فرمانیه

در ادامه معرفی بهترین کافی شاپ‌های فرمانیه بهتر است به کافه رستوران سرای علا نیز اشاره کنیم. این مکان یک کافه رستوران ایرانی_ لبنانی است. طراحی فضا آن بسیار خاص و جالب توجه است‌، به گونه‌ای که مشتریان این کافه قبل از اینکه جذب غذا و کیفیت آن شوند، محیط و طراحی فضا کافه رستوران سرای علا برای آن‌ها جالب توجه بوده است‌. رنگ غالبی که برای طراحی این کافه رستوران به کار برده شده است، رنگ سفید است. رنگ سفید در کنار تابلو و نقاشی‌های زیبا سرای علا منظره چشم نوازی را برای مشتریان به وجود آورده است.

در خصوص نقاشی‌های این کافه قابل به توضیح است که این تابلو‌ها و نقاشی‌ها اثر هنری هنرمندان جوانی است که با الهام گرفتن از نقاشی‌های دوره صفویه و تلفیق آن با نقاشی لبنانی آن‌ها را کشیده‌اند. ناگفته نماند که بخش بیشتر این مجموعه رستوران است، با این وجود یک مکان دنج را به عنوان کافه در نظر گرفته است تا اشخاص برای نوشیدن یک فنجان قهوه در آرامش بتوانند به کافه سرای علا بروند.

آدرس: تهران، فرمانیه، مرکز خرید برند سنتر، طبقه دوم رستوران کافه ایرانی – لبنانی سرای علا
شماره تماس: ۰۲۱۴۰۲۲۶۰۸۰

کافه هنر آتین:

لیست آدرس بهترین کافی شاپ‌های فرمانیه

در این قسمت می‌خواهیم به توضیح بیشتر در مورد کافه هنر آتین بپردازیم که می‌توان گفت آدرس بهترین کافه فرمانیه است. این کافه واقع در محل باغ انجمن خوش نویسان است. به طور ولی از محبوبیت زیادی برخوردار می‌باشد و می‌توان گفت یکی از مقبول‌ترین کافه‌هایی است که در منطقه فرمانیه فعالیت دارند. فضای آن تاریخی است و می‌توان گفت محیطی بسیار دنج و آرام دارد. یکی از نکات مثبتی که در مورد کافه هنر آتین وجود دارد، من صبحانه آن است. صبحانه این کافه برای اشخاص سحر خیز یک گزینه بسیار مناسب می‌باشد.

ناگفته نماند که زمان صبحانه این کافه تا حدود ساعت ۸ صبح است، بنابراین اگر ساعت ۸ صبح هم به کافه هنر آتین بروید، باز هم می‌توانید از منو صبحانه کامل این کافه لذت ببرید. منو این کافه فقط به صبحانه‌های خوشمزه آن ختم نمی‌شود، نوشیدنی‌های خوشمزه این کافه هم تنوع بالایی دارند و با هر سلیقه‌ای که باشید می‌توانید نوشیدنی مورد علاقه خود را از منو این کافه پیدا کنید. در خصوص قیمت آن هم لازم به توضیح است که با توجه به کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهد از قیمت مناسبی برخوردار می‌باشد. در مطلبی دیگر با بهترین کافه نیاوران آشنا شوید.

آدرس: تهران، فرمانیه، خیابان اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، باغ انجمن خوش‌نویسان، در اصلی
شماره تماس: ۰۲۱۲۲۶۷۷۶۹۵

کافه چای بار:

بهترین کافه های فرمانیه

در لیست آدرس بهترین کافی شاپ‌های فرمانیه، بهتر است آدرس بهترین کافه فرمانیه یعنی همان کافه چای بار نیز باشد. این کافه در یک فضای تارخی تأسیس شده است. فضایی که بسیار سرسبز و زیبا بوده و جذابیت‌های آن برای تمام اشخاص چشم نواز است. همه این ویژگی‌هایی است که سبب شده تا افرادی که به دنبال محیطی زیبا و آرام هستند، کافه چای بار را انتخاب کنند. محیط این کافه بسیار دنج و زیبا است و شما را از انتخابتان پشیمان نمی‌کند. نزدیکی با یک مکان تاریخی سبب شده تا کافه چای بار یک محلی برای قدم زدن نیز داشته باشد. به طور ولی کافه چای بار تمام انتظاراتی که شما از یک کافه خوب دارید را برآورده می‌کند.

آن هم قدم زدن در یک محیط جذاب و سرسبز و بعد از آن هم نوشیدن یک فنجان قهوه دلچسب است. فضای این کافه می‌تواند شما را از خستگی و روزمرگی‌هایی که درگیر آن هستید، دور کند. کیفیت غذا‌های کافه چای بار مناسب و خوب است، اما نوشیدنی‌های منو این کافه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند‌.

آدرس: تهران، فرمانیه، خیابان سلیمی شمالی، پلاک ۱۴۵، باغ انجمن خوشنویسان
شماره تماس: ۰۲۱۲۲۲۱۰۳۱۳

معرفی بهترین کافی شاپ های شمال تهران (در سال 1400)

به عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد بهترین کافه فرمانیه پرداختیم. دانستید که فرمانیه یکی از قدیمی‌ترینو زیباترین محله‌های تهران است که کافه‌های زیادی در آن مشغول به فعالیت هستند. به طور کلی فرمانیه از تنوع بالای کافه برخوردار است‌. بهتر است بدانید در این مقاله تنها به توضیح چند مورد از کافه‌های فرمانیه پرداختیم. جهت کافه گردی بهتر می‌توانید به محله فرمانیه واقع در شمال تهران مراجعه کنید. بهترین رستوران شهرک غرب تهران را میشناسید ؟