بر و بچه های شرق تهران باید بهتون بگم فست فود دیلیمو از اون جاهاییه که چه خودتون برید و چه با مهمونهاتون برید حسابی راضی میاید بیرون چون هم غداهاشون خوبه هم قیمتهاشون عالیه و هم فضای قشنگی داره.
منوشون هم متنوع هستش یعنی از اون فست فودهایی هست که بیست نفری هم برید اونجا با سلیقه های مختلف باز هم منوشون جواب میده.

راستی این رو هم بگم دیلیمو یک فضای مجزا از سالن هم داره که برای دورهمی و مهمونی و تولد و سالگرد ازدواج فضای بسیار خوبیه.

سرویس دهی توی سالن خوب بود. سرعت آماده سازی غداها (البته بسته به تعداد سفارش) سریع و خوب بود یعنی اگر دو یا سه غذا سفارش بدید حدود یک ربع تا بیست دقیقه سر میزتونه، حتی تعدادتون زیاد هم باشه و مثلاٌ هفت یا هشت قلم هم سفارش بدید حدوداٌ نیم ساعته سر میزتونه.

یکی دیگه از کارهای خوبشون اینه که بخاطر کرونا مدام تمام میز و صندلی و سالن رو زدعفونی میکنن، توی آشپزخونه هم خیلی تمیز و بهداشتی هستن، یعنی همه کارکنان از دستکش و کلاه استفاده می کنن .
طي اين چندسالی که كار فودبلاگري انجام می دم تجربه بهم ثابت كرده كه رستورانهاي خانوادگي از هر لحاظ بهترين هستن، هم تميزي و نظافت و هم كيفيت تو رستورانهاي خانوادگي كاملا به چشم مياد، مخصوصا که یکی از خانمهای خانواده دستش توی کار باشه که دیگه عالی میشه.
ديليمو هم از اون دسته رستورانهاي خانوادگي هست كه من واقعا از همه چيشون خوشم اومد و لذت بردم.همه غذا ها خوشمزه و پرحجم و قيمت مناسب بود.

معرفی بهترین شیشلیک تهران با قیمت مناسب

آدرس:
خ پيروزي- صددستگاه- نبش درياباري- فست فود ديليمو
شبهاجاي پارك زياده
نزديك به مترو نبرد

تلفن رزرو و سفارش: ٣٣٣٢٠٣١٠

لینک اینستاگرام:

@dilimo_fastfood

آدرس آپارات:

https://aparat.com/v/9tXbu

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *