دربند منطقه‌ای از تهران که سالهاست روزانه میعادگاه تعداد زیادی از کوهنوردانی است که چه به صورت حرفه‌ای برای فتح قله‌ چه برای تفریح به سمت آن جا حرکت می‌کنند.
این منطقه خوش آب و هوا دارای رستوران‌های زیادی است و خب طبیعی است که وقتی به سمت چنین منطقه ای حرکت می‌کنید، دوست داشته باشید از بهترین رستوران دربند استفاده کنید و یا به بهترین کافه رستوران دربند بروید و ساعاتی را در آرامش بنشینید و از این فضای بی نظیر لذت ببرید.

حتی اگر اهل کوهنوردی هم نباشید برای یک بار هم که شده به سمت دربند می‌روید و از فضا و آب و هوای آن استفاده می‌کنید. شاید بخواهید بدانید بهترین کافه رستوران دربند کدام است؟ یا بهترین باغ رستوران دربند را بشناسید. حتی اگر هر هفته به سمت دربند می‌‌روید طبیعی است بخواهید با بهترین رستوران های دربند  و بهترین رستوران سعد آباد آشنا شوید.

5 مورد از بهترین رستوران‌ های جنوب تهران

بهترین رستوران دربند

اما بهترین رستوران دربند کدام است ؟ بهترین رستوران‌ دربند تهران را به این سادگی نمی‌توان پیدا کرد. در این متن تلاش کردیم بهترین رستوران ها دربند تهران را معرفی کنیم. در مقاله ای دیگر با بهترین رستوران فرحزاد تهران و بهترین رستوران ولنجک آشنا شوید.

1.رستوران رٌست دربند

بهترین رستوران ها دربند

ابتدای دربند و در کنار تله سیژ دربند یک آسانسور قرار دارد که در طبقه دوم آن رستوران رست دربند واقع شده است. رستوران رست بهترین رستوران در دربند تهران است که پیشنهاد اولی است که به هر کسی برای صرف غذا در آن جا می‌توان داد.
رستوران رست دربند با سالن بزرگی با دیوارهای شیشه ای منظره ای بسیار تماشایی و دیدنی طراحی کرده است. اگر شانس بیاورید و در تراس برای نشستن جا باشد می توانید از مناظر زیبای این منطقه لذت ببرید.

رستوران رست دربند معمولاً شلوغ است و جای خالی برای نشستن ندارد. این بهترین رستوران دربند دارای منوی کافه و بخش غذا است که شامل انواع کباب، استیک و غذاهای دریایی می‌شود. در این رستوران اصول بهداشتی با دقت رعایت می‌شود و از نظر قیمت می‌توان رستوران رست دربند را یک رستوران گران قیمت نامید.

بهترین کافه رستوران دربند

آدرس: میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، میدان دربند، میدان سربند، آسانسور، طبقه اول
تلفن رستوران رست: 021227539800

2.رستوران کوهپایه دربند

بهترین رستوران سنتی دربند

رستوران کوهپایه دربند یکی از رستوران‌هایی است که وقتی پس از ساعت‌ها گشت در مسیر دربند می‌توانید به این رستوران لوکس پناه ببرید و ساعتهایی را کنار هم بگذرانید. رستوران کوهپایه را می‌توان بهترین رستوران دربند تهران نامید. رستوران کوهپایه فضایی بزرگ و بسیار زیبا دارد و با درخت و گل‌های زیبا با آن آب و هوای فوق العاده مکانی رؤیایی برای صرف یک غذای خوش مزه را فراهم کرده است.
رستوران کوهپایه دربند با بزرگی و فضای بی‌نظیر و دلنشینی که دارد مکانی مناسب برای برگزاری دورهمی و مهمانی است. کارکنان حرفه ای و غذاهای متنوع رستوران کوهپایه از ویژگی‌های رستوران کوهپایه است. در مطلبی دیگر نیز لیست بهترین کافه دربند را ببینید.

بهترین رستوران دربند تهران
در رستوران کوهپایه دربند از بشقاب کباب که شامل کباب روسی تا دنده کباب کرمانشاه با کیفیت و طعم عالی سرو می‌شود. در رستوران کوهپایه دربند از میرزاقاسمی تا سوپ روز را می‌توانید به عنوان پیش غذا سفارش دهید. اگر اهل قلیان هستید در فضای باز رستوران کوهپایه قلیان نیز سرو می‌شود.

آدرس: دربند،بالاتر از ميدان سربند، ميدان كوهپايه
تلفن: 02122707180

معرفی قدیمی ترین رستوران تهران + ادرس و تصویر

3.رستوران باغ بهشت دربند

بهترین رستوران دربند کدام است

رستوران باغ بهشت دربند با طراحی فضایی زیبا به صورت پلکانی در منطقه خوش آب و هوای دربند یکی از بهترین رستوران های دربند تهران است. رستوران باغ بهشت در هفت طبقه طراحی شده است و در دل خود آبشارهایی نیز برای زیبایی بیش تر جای گرفته است. رستوران باغ بهشت علاوه بر فضایی زیبا غذاهایی خوش طعم و با کیفیت نیز دارد.

رستوران باغ بهشت دربند به شکل سفره خانه ای چیده شده است و فضایی روباز با منظره‌ای دیدنی دارد. بهترین رستوران سنتی دربند رستوران باغ بهشت دربند است.
کیفیت غذا در رستوران باغ بهشت دربند بسیار عالی است و انواع کباب با کیفیت ‌های عالی در آن جا سرو می‌شود.

آدرس: تجریش میدان در بند، بالاتر از ميدان سربند، 200 متر بالاتر از میدان سربند
تلفن: 021227228424

4.کافه رستوران کوهسار دربند

بهترین باغ رستوران دربند

کافه رستوران کوهسار، بهترین کافه رستوران دربند است. کافه رستوران کوهسار دارای فضایی بسیار زیباست که محیطی با صفا و بی نظیر دارد. علاوه بر فضای باز بی‌نظیر این رستوران، فضای داخلی رستوران کوهسار دربند به صورت بسیار شاهانه مانند فضاهای کاخی طراحی شده است و بسیار زیبا و دیدنی است.

منوی غذای کوهسار از دیزی تا استیک و انواع غذای ایرانی را شامل می‌شود و علاوه بر تنوع بالا طعم و کیفیتی فوق العاده نیز دارد.
اگر دوست دارید هم از فضای زیبا و غذای خوب لذت ببرید و هم لحظاتی شاد داشته باشید کافه رستوران کوهسار دربند بسیار مناسب است زیرا این رستوران دارای موسیقی زنده نیز است.
در کافه رستوران کوهسار دربند اگر قصد خوردن غذا را ندارید می‌توانید از فضای‌ آن جا لذت ببرید و از منوی کافه آن سفارش دهید.

آدرس: تجریش، خیابان دربند، میدان سربند ۲۰۰ متر بالاتر از مجسمه
تلفن: 02122709991

5. رستوران بهشت دربند

یک سفره خانه بسیار زیبا در دل منطقه کوهستانی و در کنار آب و هوای بی نظیر منطقه دربند رستوران بهشت دربند است. رستوران بهشت هم فضای زیبایی دارد هم غذایی خوش طعم و باکیفیت را ارائه می‌دهد. در رستوران بهشت دربند قیمت‌ها مناسب است و با خیال راحت می‌توانید ساعت‌ها از فضای رستوران بهشت لذت ببرید.

آدرس: دربند، سربند، میدان کوهپایه، پلاک 24
تلفن: 02122748710

6.رستوران ژینر

بهترین رستوران در دربند تهران

اگر به سمت دربند رفتید و هوس پیتزا کردید به شما رستوران ژینر را پیشنهاد می‌دهیم. رستوران ژینر در منطقه خوش آب و هوای دربند دارای پیتزاهایی خوش طعم و با کیفیت است. در رستوران ژینر علاوه بر پیتزا، پاستا و ساندویچ‌های خوش مزه ای نیز می‌توانید سفارش دهید.

آدرس: میدان تجریش، خیابان دربند، نبش میدان دربند، جنب بانک ملی پلاک ۱۶۱
تلفن: 02122221095

لیست 7 رستوران برای مهمانی خانوادگی به‌همراه آدرس

درست است که دربند یک منطقه خوش آب و هوا و مناسب برای راهپیمایی و یا کوهنوردی است، اما این منطقه پر شده از غذاخوری ها رستوران ها و کافه های مختلف که انتخاب بهترین رستوران دربند را سخت کرده است؛ اما در این مقاله برای شما بهترین رستوران های دربند تهران را که بین باقی رستوران ها محبوبیت و کیفیت بالاتری داشتند را معرفی کردیم تا علاوه بر لذت از هوای بی‌نظیر این منطقه، طعم ناب یک غذای دلچسب را نیز بچشید.