اگر قصد گردش در تهران رادارید یکی از بهترین مکان‌هایی که می‌توانید بروید و با آرامش در یک فضای جالب و دلنشین بنشینید، بهترین کافه‌ رستوران‌ های معروف تهران هستند. یکی از بهترین کافه‌ها و رستوران‌های تهران را انتخاب کنید و در آنجا علاوه بر استفاده از محیط زیبا از غذا و نوشیدنی‌های بی‌نظیر آن نیز لذت ببرید. متن زیر معرفی بهترین کافه‌ رستوران‌ های تهران برای شماست.

5 مورد از بهترین رستوران‌ های جنوب تهران

بهترین کافه رستوران های تهران

1. کافه‌رستوران مسعودیه

اگر دوست دارید علاوه بر رفتن به یک کافه از فضایی تاریخی نیز دیدن کنید، کافه‌رستوران مسعودیه گزینه مناسبی برای شماست. اگر به سمت میدان بهارستان بروید، وارد بافت قدیمی تهران می‌شوید. در خیابان ملت کافه‌رستوران مسعودیه در دل این بافت تاریخی قرارگرفته است. کافه رستوران مسعودیه در قلب تهران در دل شلوغی‌های شهر قرار دارد و دارای یک فضای زیبا و تاریخی است.

فضای داخلی کافه هم به همان صورت قدیمی طراحی‌شده است داشتن میز و صندلی‌های قدیمی و معماری به سبک قجری از جذابیت‌های کافه‌رستوران مسعودیه است. محوطه بیرونی کافه‌رستوران مسعودیه فضایی جذاب و دیدنی است که می‌توانید ازآنجا دیدن کنید و لذت ببرید. رو به روی کافه یک حوض بسیار بزرگ قرار دارد که به زیبایی‌های این عمارت افزوده است. معروف‌ترین بخش منوی کافه‌رستوران مسعودیه قهوه ترک آن است که پیشنهاد می‌کنیم از دست ندهید.

کافه‌رستوران مسعودیه هم دارای فضای سر باز است و هم سربسته، بدون نگرانی در هر فصلی می‌توانید به آنجا بروید و از فضای آن لذت ببرید.
• پارکینگ ندارد
• رنج قیمت متوسط
• قابلیت رزرو میز دارد
آدرس: خیابان جمهوری، نرسیده به بهارستان، خیابان ملت، تقاطع خیابان اکباتان، عمارت مسعودیه
شماره تماس کافه مسعودیه: 021201233990

2. کافه‌رستوران ریبار در موزه زمان

بهترین کافه رستوران های تهران

اگر بخواهید در شمال تهران سراغ یک کافه‌رستوران با فضایی جذاب و غذاهای متنوع بروید کافه‌رستوران ریبار را به شما پیشنهاد می‌کنیم. کافه‌رستوران ریبار که از بهترین کافه‌ رستوران‌ های تهران است در یک عمارت قدیمی مربوط به دوره قاجار معروف به موزه زمان واقع است. موزه زمان یک عمارت است که با معماری دیدنی و ساعت‌های مربوط به دوران مختلف چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند.

کافه‌رستوران ریبار در فضای باغ‌موزه زمان واقع‌شده و فضایی سرپوشیده هم برای پذیرایی از مشتریان خود در نظر گرفته‌اند. در بین منوهای آنجا، صبحانه کافه‌رستوران ریبار بسیار معروف شده و طرف‌داران زیادی دارد. یکی از دلایل آن به‌غیراز وجود فضایی دل‌نشین، تنوع بالای منوی صبحانه ریبار با بیش از 40 نوع آیتم فوق‌العاده است. ریبار با پذیرایی فوق‌العاده با کارکنانی حرفه‌ای خاطره یک صبحانه دلپذیر را برای شما به‌جا می‌گذارد.
• پارکینگ ندارد
• رنج قیمت بالا
• قابلیت رزرو میز دارد
آدرس: خیابان ولی‌عصر، خیابان زعفرانیه، نبش چهارراه پرزین بغدادی
شماره تماس کافه ریبار: 02122417336

بررسی و معرفی بهترین رستوران های شمال تهران

3. کافه‌رستوران عمارت روشنان

بهترین کافه رستوران تهران
عمارت روشنان نیز از بهترین کافه‌رستوران‌های تهران که در شمال شهر قرار گرفته است. در خیابان دزاشیب یک‌خانه قدیمی وجود دارد که وقتی وارد می‌شوید سنگ‌فرش‌های قدیمی آن و حوضی در وسط فضایی دل‌نشین و گرم ایجاد کرده است. در مرکز عمارت روشنان یک کتاب‌فروشی وجود دارد که می‌توانید از آن دیدن کنید. کافه‌رستوران در حیاط عمارت روشنان در فضای باز واقع‌شده و متأسفانه فضای سرپوشیده ندارد. از منوی کافه‌رستوران روشنان به قهوه‌های خوش‌طعم آن می‌توان اشاره کرد که همراه با کیک‌های خانگی طعم بی‌نظیری دارد.

• پارکینگ ندارد
• قیمت بالا
• امکان رزرو دارد
آدرس کافه عمارت روشنان: دزاشیب، خیابان نوری
تلفن کافه‌رستوران عمارت روشنان: 021 22206715

4. کافه‌رستوران حس خوب

کافه رستوران های معروف تهران

در معرفی بهترین کافه‌ رستوران‌ های تهران حس خوب را نمی‌توان از قلم انداخت. کافه‌رستوران حس خوب که مدت‌های زیادی به دلیل داشتن استیک‌های خوش‌مزه و بی‌نظیر شهرت فراوانی گرفته بود. آوازه این استیک‌ها باعث شده بود که افراد زیادی به آنجا مراجعه کنند که البته به علت داشتن فضای کوچک گاهی مجبور می‌شدند تا اسم و تلفن بنویسید تا بعد از چند ساعت نوبت به آن‌ها برسد.

شعبه اصلی کافه‌رستوران ایتالیایی حس خوب در خیابان بلوار فردوس شرق واقع‌شده است. اما به‌تازگی فضایی بزرگ‌تر در کنار این کافه‌رستوران احداث‌شده و شعبه دیگری از آن در خیابان نیاوران تأسیس گردیده که آن‌ها نیز به نوبه خود مشتریان زیادی دارند.
کافه‌رستوران حس خوب درست است که فضای خاصی ندارد اما می‌توان گفت سالاد سزار فوق‌العاده خوش‌مزه و به‌خصوص بشقاب‌های ویژه آن از دلایلی است که مشتریان خود را به آنجا می‌کشاند.

معرفی بهترین کافه رستوران های تهران
شعبه نیاروان کافه‌رستوران حس خوب برعکس بلوار فردوس فضایی متفاوت دارد. این کافه در دوطبقه و یک تراس بسیار بزرگ با چیدمان فوق‌العاده آماده پذیرایی از مهمانان خود است.
• پارکینگ ندارد
• امکان رزرو دارد
• قیمت متوسط

آدرس: تهران، بلوار فردوس شرق، خیابان رامین جنوبی
تلفن رستوران سنسو: 02144956698

آدرس شعبه نیاوران حس خوب: خیابان نیاوران نبش سه‌راه یاسر
تلفن: 02126134006

معرفی بهترین رستوران شرق تهران | شرق تهران کجا غذا بخوریم؟

5. کافه‌رستوران حس کافه

بهترین کافه و رستوران های تهران

حس کافه در قلب خیابان فرشته را شاید بتوان بهترین کافه‌رستوران تهران دانست. فضای داخلی این کافه به شکلی چیدمان شده که ساعت‌ها می‌توانید به تماشای این‌همه زیبایی و سلیقه بنشینید. وقتی وارد ساختمان می‌شوید حس آلیس در سرزمین عجایب به شما دست می‌دهد. انگار در دنیایی متفاوت حضور پیدا کردید. حتی سخت است که بتوان گفت کجای حس کافه قصد نشستن دارید. تفاوت حس کافه از منوی خلاقانه خود که به شکل یک طومار قدیمی نوشته‌شده و با ذره‌بینی که به شما می‌دهند آن را می‌خوانید شروع می‌شود. ته بندها و لقمه‌ها و نسخه‌ها، سفید بلوری‌ها و پالودها و … این‌ها بخشی از نام‌های منوی حس کافه است. بهترین کافه های تهران را ببینید.

بهترین کافه ها و رستوران های تهران
داشتن منویی متفاوت با غذاها و پیش غذاهای اصیل و ناب ایرانی از امتیازات ویژه اینجا است که شاید فقط بتوان در حس کافه آن را پیدا کرد.
لذت یک دورهمی ناب و خوردن یک غذای اصیل ایرانی باکیفیت بالا را در بهترین کافه‌ رستوران تهران، حس کافه می‌توانید تجربه کنید.
• پارکینگ دارد
• قیمت بالا
• امکان رزرو دارد
آدرس حس کافه: خیابان فرشته – خیابان نیلوفر – ساختمان رویال آدرس – طبقه دوم
تلفن حس کافه: 75426

متن بالا فقط معدودی از بهترین کافه و رستوران‌های تهران را به شما معرفی کرده است اما می‌توان گفت بهترین کافه‌رستوران‌ها در تهران قرار گرفته است. مقاله بهترین رستوران بازار تهران  و رستوران های خاص تهران را مطالعه کنید.