وقتی کسی از شما راجع به بهترین کافی شاپ تهران می‌پرسد، شاید به نظرتان این پرسش خیلی کلی و جامع بیاید و از او بپرسید بهترین از چه لحاظ؟ آیا کیفیت غذا برای شما مهم است؟ جایی را می‌خواهید که فضایش مناسب عکاسی باشد؟ کدام منطقه؟ و، و و… اما بهترین کافی شاپ در تهران، حقیقتاً باید معدلش در همه‌ی این موارد ذکر شده بالا باشد.

به همین خاطر ما برای شما لیست بهترین کافی شاپ‌های تهران در مناطق گوناگون را آماده کردیم تا اگر شما هم مثل ما به کافه گردی علاقه دارید، راحت‌تر بتوانید یک کافه‌ی دنج برای خودتان پیدا کنید؛ بنابراین با ما و لیست معرفی بهترین کافی شاپ‌های تهران، همراه با آدرس بهترین کافی شاپ‌های تهران که شاید نام چند تا از آن‌ها هم برایتان جدید باشد، همراه باشید. در مورد کافه برد گیم و بهترین کافه انقلاب در مطلبی دیگر بخوانید.

5 مورد از بهترین رستوران‌ های جنوب تهران

بهترین کافی شاپ‌های تهران

کافه جریان دکتر حسابی

بهترین کافی شاپ تهران

کافه جریان دکتر حسابی، داخل باغ موزه هنر ایرانی واقع در خیابان فرشته‌ی تهران قرار دارد و کافی شاپ خوب در شمال تهران است. وقتی وارد باغ می‌شوید، فضای سرسبز و مطبوع، با انرژی مثبتش به شما خوشامد می‌گوید. اندکی که در باغ قدم می‌زنید، می‌توانید کافه جریان را مشاهده کنید. ابتدا که وارد قسمت سر پوشیده‌ی کافه می‌شوید، دکوراسیون و تابلوهای عجیبی را می‌بینید که فضای آنجا را برای عکاسی بسیار جالب کرده است، سپس کمی جلوتر، وارد حیاط بزرگی می‌‌شوید که عمارتی زیبا در انتها همانند تابلوی نقاشی آن را مزین کرده است. انتخاب با شماست، سرویس‌دهی هم در داخل انجام می‌شود هم در حیاط.

کافه جریان محیط بسیار شیک و در عین حال دوستانه و دنجی برای قرار ملاقات‌های شما دارد، نوشیدنی‌های سرد و گرم و منوی لذیذ آن باعث شده که نام کافه جریان جزء اسامی بهترین کافی شاپ‌های تهران به شمار رود.
این کافی شاپ پارکینگ اختصاصی ندارد؛ اما اطراف باغ موزه می‌توانید جای پارک مناسبی برای خود پیدا کنید.

این کافی شاپ در نزدیکی باغ فردوس و میدان تجریش قرار دارد؛ بنابراین از متروی تجریش تا آنجا فاصله‌ی زیادی نیست.
برای رفتن به این کافه حتماً نیاز به رزرو نیست؛ اما می‌توانید در روزهای تعطیل برای راحتی خود میز مدنظرتان را رزرو کنید.
منوی این کافه به شدت متنوع است؛ اما قیمت‌های آن نسبتاً خوب و رو به بالا هستند. راستی، این کافه صبحانه‌های لذیذی هم در منوی خود دارد!
این کافه غذای بیرون بر و اینترنت پر سرعت هم دارد! در مطلبی دیگر با بهترین کافه تجریش آشنا شوید.

آدرس بهترین کافی شاپ تهران : تهران، خیابان فرشته، خیابان بوسنی هرزگوین، خیابان دکتر حسابی، باغ موزه هنر ایرانی
تلفن: 02122213705

خانه یرما

بهترین کافه‌های تهران

کافه خانه یرما از آن دسته کافه‌هاست که محیط متفاوت و دکوراسیون زیبایش در عکس‌ها، مشتریان را به خود جذب می‌کند؛ ولی مشتریان پس از رفتن به آنجا، با مکانی فراتر از یک کافه روبه‌رو می‌شوند. شاید به همین دلیل است که نام این کافه “خانه یرما” است؛ چون رفتار پرسنل و محیط گرم و صمیمی کافه دقیقاً حس خانه را به آدم می‌دهد. به همین دلیل این کافه، یکی از بهترین کافی شاپ‌های تهران محسوب می‌شود.

کافه خانه یرما در مرکز شهر و در دل یک خانه‌ی قدیمی، در یک کوچه‌ی باریک قرار دارد. این کافه پارکینگ اختصاصی ندارد و شما می‌توانید از مترو شهدای هفت تیر برای رفتن به آنجا استفاده کنید.
تنوع غذا در منوی این کافه زیاد نیست؛ ولی خب قیمت‌ها نسبتاً متعادل هستند. در این کافه صبحانه از ساعت 8 صبح سرو می‌شود.
برای رفتن به این کافه نیازی به رزرو نیست و این کافه بیرون بر ندارد. بهترین کافه رستوران های تهران را بشناسید.

سرویس‌دهی در حیاط کافه هم صورت می‌پذیرد، برای همین این کافه برای افرادی که تمایل به استعمال دخانیات دارند مناسب است.

آدرس: خیابان کریم خان، نجات اللهی شمالی (ویلا شمالی) ، کوچه زبرجد، پلاک ۱۵
تلفن: 02188906595

کافه دربار

اسم بهترین کافی شاپ های تهران

در همان حوالی خانه یرما، خانه‌ی قدیمی دیگری هست که آن هم تبدیل به کافه شده است. کافه دربار، با آن ورودی جذابش که شما را به یاد تونل زمان می‌اندازد، جزو کافه‌هایی است که آن قدری که سزاوارش است به آن توجه نشده است. کافه دربار و محیط دنج و جذابش، در لیست اسم بهترین کافی شاپ‌های تهران قرار دارد.

قیمت غذاهای موجود در کافه دربار متوسط و معقول است، به این صورت که اگر شما برای صرف عصرانه به آنجا بروید، از 30 تومان (املت) تا 90 هزار تومان (پیتزا مخصوص دربار) که گران‌ترین آیتم منوی کافه است، حق انتخاب دارید. همچنین، می‌توانید از نوشیدنی‌ها و شیک‌های متنوع این کافه لذت ببرید.
این کافه همه روزه از ساعت 2 ظهر تا 10:30 شب، آماده‌ی پذیرایی از مهمانان است. آخر هفته‌ها البته از ساعت 12 ظهر تا 11 شب سرویس‌دهی دارند.
فضای این کافه هم شامل حیاط می‌شود و هم داخل خانه، برای همین فضای بازش مناسب افرادی است که تمایل به استعمال دخانیات دارند.

8 مورد از رستوران های خاص تهران با امکانات و فضای لاکچری

بلاگرها و اینفلوئنسرها اخیراً زیاد به این کافه سر می‌زنند تا در آن عکاسی و فیلم‌برداری کنند، شما هم اگر برنامه‌ای خاص دارید می‌توانید از قبل با مدیریت کافه هماهنگ کنید و یا میزی برای خودتان رزرو کنید؛ اما در حالت کلی کافه آنقدر شلوغ نمی‌شود که احتیاج به رزرو داشته باشد.
این کافه در مرکز شهر قرار دارد و جای پارک در اطراف آن شاید به راحتی پیدا نشود، پیشنهاد ما استفاده از متروی شهدای هفتم تیر و اندکی پیاده روی در خیابان زیبای کریمخان است!  با بهترین کافی شاپ های غرب تهران آشنا شوید.

آدرس: خ سپهبد قرنی، قبل از پل کریمخان، کوچه امانی، پلاک 5

تلفن: 02188802576

کافه رستوران آولی

آدرس بهترین کافی شاپ تهران

کافه آولی، جزو کافه‌هایی است که در شمال تهران واقع شده و با اینکه به تازگی تأسیس شده؛ اما سروصدای زیادی در همان روزهای اول به پا کرد. دلیلش سبک خاص و محیط فوق العاده زیبای این کافه و فضای باز دل انگیزی است که به قدری زیبا طراحی شده که هم در روز و هم در شب، از شما دلبری می‌کند. اکثر غذاهای این کافه به سبک بوهمی سرو می‌شوند، شاید باب میل همه‌ی افراد نباشد؛ اما آیتم‌هایی هم دارند که به مذاق همه خوش بیاید.

به طور کل، آیتم‌های کافی شاپی و به خصوص کیک مخصوص گلدانی معروفش خیلی بیشتر از غذاهای این کافه پیشنهاد می‌شود. در این کافه روزهای پنجشنبه و جمعه صبحانه‌های لذیذی هم سرو می‌شود. باقی روزها از ساعت 12:45 الی 22 کافه در خدمت مشتریان است.
این کافه پارکینگ اختصاصی ندارد ولی بسیار نزدیک به مرکز خرید سانا است که پارکینگ اختصاصی دارد و شما می‌توانید از آنجا استفاده کنید.

برای رفتن به این کافه بهتر است از قبل رزرواسیون انجام دهید، وگرنه معمولاً حداقل یک ربع باید در انتظار بایستید.
منوی این کافه گران است؛ ولی مطمئن باشید ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.
فضای این کافه باز و نیمه باز است و به همین خاطر امکان استعمال دخانیات در این کافه وجود دارد.
راستی، این کافه بیرون بر هم دارد و شما حتی با استفاده از اسنپ فود نیز می‌توانید به این کافه سفارش دهید که از بهترین کافه‌های تهران است. در مطلبی دیگر با بهترین کافی شاپ های جنوب تهران آشنا شوید.

کافه راستگو

بهترین کافی شاپ ها در تهران

خب، همان‌طور که لیست بهترین کافی شاپ‌ها در تهران را پیش می‌بریم، نظرتان چیست که کمی بحث را حرفه‌ای‌تر کنیم و کافه‌ای را معرفی کنیم که به معنی واقعی “کافی شاپ” باشد، و قهوه‌هایش آنقدر معروف باشد که دیگر نیازی به توجه به محیط و دکوراسیون نداشته باشد؟

بله، این شما و این کافه راستگو واقع در میدان ولیعصر. این کافه باریستاها و قهوه‌های معروف و بی‌نظیری دارد، در این کافه آنقدر به قهوه احترام می‌گذارند که در روز جهانی قهوه، اسپرسوی رایگان برای مشتریان سرو می‌شود.
طراحی این کافه برعکس کافه‌های قبلی، مینیمال، تاریک و اندکی خصوصی‌تر است.
این کافه در روزها شلوغ می‌شود و بهتر است برای خودتان میزی رزرو کنید.
این کافه بخش اسموکینگ و اینترنت پر سرعت نیز دارد.
قیمت آیتم‌های منوی این کافه متوسط و معقول است.

آدرس: تهران، ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، کوچه شقایق، پلاک 6
تلفن:    02188926055

بررسی و معرفی بهترین رستوران های شمال تهران

سخن آخر
واقعاً معرفی کردن بهترین کافی شاپ تهران کار سختی است؛ چون هر کافه‌ای با توجه به خاطره‌ای که برای افراد می‌سازد، می‌تواند در نظر هرکس به طور جداگانه تبدیل به بدترین یا بهترین کافی شاپ در تهران شود. ما در این مقاله سعی کردیم با در نظر گرفتن جوانب متفاوت، لیست بهترین کافی شاپ‌های تهران همراه با آدرس بهترین کافی شاپ‌های تهران را در اختیار شما بگذاریم، از این جا به بعدش با خود شماست که با ساختن خاطره‌ای خوب، آن را در ذهن خود نیز تبدیل به بهترین کافی شاپ تهران بکنید! ما هم برای شما آرزوی حالی خوش و خاطراتی عالی در کنار عزیزانتان را داریم.

با رستوران های خاص تهران و کافه های سنتی تهران آشنا شوید.