یکی از خوش آب و هواترین و سرسبزترین مناطق تهران، منطقه سعدآباد است. این منطقه به خصوص در فصل بهار و پاییز زیبایی بی‌نظیری به خود می‌گیرد. یکی از دلایل دیدنی بودن منطقه سعدآباد کاخ سعدآباد است.
کاخ سعدآباد علاوه بر این که دارای معماری فوق‌العاده است، که به دوران قاجار برمی‌گردد، سالها نیز محل سکونت خانواده پهلوی بوده و در این دوران بخش کاخ و موزه برای بازدید عموم در اختیار قرار گرفته است.

در مجموعه سعدآباد درخت‌هایی با قدمت زیاد به زیبایی به آسمان سر برافراشته‌اند و با تنوع گونه‌های مختلفی که دارند زیبایی این مجموعه را دو چندان کرده‌اند.
بهترین رستوران سعدآباد کجاست؟ علاوه بر منظر تاریخی و جذابیت پیرامون مجموعه برای بازدید این مجموعه و منطقه سعدآباد دارای رستوران‌هایی نیز هست که حتماً شما هم دوست دارید بدانید بهترین رستوران سعدآباد کدام است؟ در مطلبی دیگر میتوانید با بهترین کافه سعد آباد آشنا شوید.

بهترین رستوران سعدآباد

رستوران های مجموعه سعدآباد تعداد زیادی ندارند اما داشتن اطلاعات از آن‌ها برای زمانی که به این مجموعه یا محله می‌روید می‌تواند به شما در گذراندن اوقاتی خوش کمک کند.
از طرفی بهترین رستوران سعد آباد هم که در همان حوالی است مثل رستوران سعدآباد دربند، کافه و رستوران سنتی کاخ سعدآباد را به شما معرفی می‌کنیم. در مطلبی دیگر بهترین رستوران دربند و بهترین رستوران فرحزاد را معرفی کردیم.

1. کافه سعدآباد

رستوران سعدآباد خیابان دربند

اگر به دیدن مجموعه سعدآباد رفتید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً به کافه سعدآباد سری بزنید. این کافه رستوران در فضای زیبا و دلنشین در مجموعه سعدآباد قرار گرفته و دارای منوی غذایی متنوع و جذابی است که می‌توانید در ایام هفته به آن جا مراجعه کنید و علاوه بر بازدید از موزه و کاخ سعدآباد برای صرف غذا و یا عصرانه از منوی جذاب کافه سعدآباد لذت ببرید.

معرفی انواع غذاهای طبع گرم | چه غذاهایی طبع گرم دارن

شما در کافه سعدآباد می‌توانید برای صبحانه بروید و از صبحانه‌های جذاب آنجا لذت ببرید. صبحانه‌های کافه سعدآباد بسیار معروف است. صبحانه کافه سعدآباد شامل صبحانه ترکیه‌ای، صبحانه کالیفرنیا، صبحانه وسترن، صبحانه ایرانی و صبحانه سلامت است. این صبحانه‌ها علاوه بر حجم زیادی که دارد به شکل بسیار عالی تزیین شده است که در فضای آرام بخش کافه سعدآباد می‌توانید از آن لذت ببرید.

رستوران سعدآباد دربند

در بهترین رستوران سعدآباد برای وعده ناهار و یا شام نیز از فیله استیک و ماهی سالمون نروژی، پیتزا، همبرگر و از منوی کافه هم انواع نوشیدنی و قهوه سفارش دهید. کافه کاخ یکی از رستوران های مجموعه سعدآباد است که باید حتماً آنجا را تجربه کنید. منوی کافه کاخ رنج قیمتی بالایی دارد و کیفیت خدمات نیز در آنجا متفاوت است.
آدرس: زعفرانیه کاخ سعدآباد رو به روی کاخ ملت
تلفن: 02122715050

2. رستوران سنتی کاخ سعدآباد

رستوران‌ های مجموعه سعدآباد

یکی از زیباترین مناطق تهران در فصل پاییز و بهار کاخ سعدآباد در منطقه سعدآباد است که بهترین رستوران سعداباد در آنجا واقع است.

رستوران کاخ سعدآباد بهترین رستوران سعدآباد است. یکی رستوران سنتی است که می‌توانید از غذای دلپذیر و باکیفیت آن جا به صورت بیرون بر و یا به صورت حضوری در مجموعه سعدآباد سفارش دهید و ازکیفیت و طعم غذاهای آن جا لذت ببرید. رستوران سنتی کاخ سعدآباد در فضایی خوش آب و هوا قرار دارد و مکانی مناسب برای گذراندن یک روز عالی است.

در رستوران سنتی کاخ سعدآباد شما می‌توانید بهترین غذاهای ایرانی را با کیفیتی فوق‌العاده در آب و هوای بی نظیر بهترین رستوران سعدآباد میل کنید.
رستوران سنتی کاخ سعدآباد در روزهای پنجشنبه و جمعه بسیار شلوغ است و بهتر است که اگر فرصت دارید در ایام هفته به آن جا بروید تا بتوانید با تمام وجود لذت ببرید یا در ایام تعطیل حتماً میز خود را رزرو کنید.

9 بهترین رستوران عربی (لبنانی) در تهران کجاست؟ عکس و آدرس

رستوران سعدآباد خیابان دربند، ضلع جنوبی میدان، جنب درب شمالی کاخ سعدآباد
تلفن: 02122705345

منطقه سعدآباد منطقه‌ای بسیار خوش آب و هواست که پیاده روی در آنجا خالی از لطف نیست. بهترین رستوران سعد آباد در این منطقه رستوران سنتی کاخ سعدآباد است و رستوران های مجموعه سعدآباد با این که کم هستند اما کیفیت و موقعیت عالی دارند. با بهترین رستوران ولنجک آشنا شوید.