کافه‌ها اغلب جزء دنج‌ترین و جذاب‌ترین محیط‌هایی هستند که برای قرار‌های دونفره و دوستانه مد نظر همه ما هستند. بیشتر دانشجویان و حتی کارمندان قرار‌های دوستانه، تولد‌ها و ملاقات‌های گروهی خود را ترجیح می‌دهند در یک کافه دنج و جذاب انجام دهند.

در این میان پیدا کردن یک کافه خوب و مناسب برای فضا‌های دوستانه این چنینی در اقدسیه تهران شاید کمی سخت باشد و همه به دنبال این باشیم که بدانیم بهترین کافه اقدسیه کجاست و چه ویژگی‌هایی دارد. پس شما هم اگر به دنبال این هستید که با بهترین لیست کافی شاپ‌های اقدسیه همراه باشید، ازتان دعوت می‌کنیم این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید.

بهترین کافه اقدسیه

⦁ بهترین کافه اقدسیه: کافه پیک

بهترین کافه اقدسیه

کافه پیک را دیگر همه می‌شناسند! یکی از معدود کافه‌های مطرح و محبوب در حوالی منطقه اقدیسیه که در صدر لیست کافی شاپ‌های اقدسیه ما قرار دارد، کافه پیک است. کافه پیک یک محل دنج و کوچک، مناسب افرادی است که بعد از گشت و‌گذار‌های فراوان در منطقه اقدیسه تهران دوست دارند به گوشه‌ای گیرا و جذاب پناه ببرند و با نوشیدن یک قهوه و چند تکه کیک روز خوبی را برای خودشان بسازند. در ذیل این فهرست علاوه‌بر ادرس کافی شاپ‌های اقدسیه شماره تماس هم برای رزرو قرار داده شده است.

آدرس: تهران، اراج، بزرگراه صیاد شیرازی، خ گلستان، خ سعیدی، پ 2
تلفن تماس: ۰۲۱۲۶۷۵۷۹۱۵

⦁ بهترین کافه اقدسیه: کافی شاپ نیک

بهترین کافی شاپ اقدسیه

تجربه هم صحبتی با دوستان و آشنایان ما در یک کافه آنقدر شیرین است که تا مدت‌ها آن را به یاد خواهیم داشت. حتی گاهی تبدیل به خاطره‌های ماندگاری می‌شوند که هیچگاه از یاد نخواهند رفت. پس پیدا کردن یک کافه دنج به عنوان پاتوق شاید اولین هدفی باشد که هر کدام از ما باید در نظر داشته باشیم. یکی از کافه‌های مدرن و شیک اقدیسیه، در نزدیکیه بیمارستان نیکان، کافه نیک است که طرفدران پروپاقرص کافه‌گردی در تهران، حتماً از آوازه و شهرت این کافه اطلاع دارند.

فستفود ديليمو ( پيروزي )

انتخاب موسیقی عالی، فضای آرام، پرسنل حرفه‌ای، منوی متنوع و جذاب و… همه از مواردی است که هر کافه‌گردی را ترغیب می‌کند تا برای یک بار هم که شده به این کافه بروند. در واقع تنوع بالای منوی این کافه باعث شد تا در دومین جایگاه لیست بهترین کافی شاپ اقدسیه ما قرار بگیرید. اگر به دنبال یک مکان دنج و آرام با موسیق‌های متناسب و گوش‌نواز هستید حتماً و حتماً به کافه نیک، دومین عنوان بهترین کافی شاپ اقدسیه در فهرست ما بروید. با بهترین رستوران ژاپنی اصفهان آشنا شوید.

آدرس: میدان اقدسیه، بیمارستان نیکان، کافه نیک
تلفن تماس: ندارد

⦁ بهترین کافه اقدسیه: کافه رستوران لیدو (Lido)

لیست کافی شاپ‌های اقدسیه

همانطور که گفتیم، کافه‌ها اغلب جزء دنج‌ترین و جذاب‌ترین محیط‌هایی هستند که برای قرار‌های دونفره و دوستانه مد نظر همه ما هستند. بیشتر دانشجویان و حتی کارمندان قرار‌های دوستانه، تولد‌ها و ملاقات‌های گروهی خود را ترجیح می‌دهند در یک کافه دنج و جذاب انجام دهند. سومین کافه در لیست بهترین کافه اقدسیه ما، کافه رستوران لیدو است. لیدو شاید بیشتر ظاهر یک رستوران با میان وعده، دسر و غذا‌های اصلی جذاب را داشته باشد ولی همواره سعی کرده است تا یک کافه دلنشین و مفرح هم باشد.

بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در کافه‌ها فست فود، غذا و دسر بخورید، لیدو بهترین انتخابی است که می‌توانید داشته باشید. کافه همچنین دارای لژ خانوادگی هم هست و می‌توانید قبل از رفتن رزرو کنید. محدوده کافه هم در خیابان ازگل روبه‌روی برج حیات نو واقع شده است. رفتار پرسنل عالی، منوی غذا‌ها متنوع، کیفیت منو بالا و مکانی بزرگ و شیک برای همه نوع ملاقات! پس اگر به دنبال یک کافه رستوران جذاب هستید و می‌خواهید بدانید بهترین کافه اقدیسه در جایگاه سوم ما چه کیفیتی دارد حتماً به لیدو سر بزنید. بهترین کافه یوسف اباد را بشناسید.

معرفی 0 تا 100 بهترین رستوران گیلکی تهران

آدرس: ازگل انتهای 12 متری قائم، روبروی برج حیات نو کافه رستوران لیدو
تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۹۸۰۹۷۸

⦁ بهترین کافه اقدسیه: کافه رستوران آدرو

ادرس کافی شاپ‌های اقدسیه

چهارمین عنوان در لیست کافی شاپ‌های اقدیسه ما، کافه رستوران آدرو است. آدرو یکی از بهترین کافه رستوران‌های شمال تهران است. منظره جذاب و شیکی که این کافه رستوران دارد، بهترین محیط به عنوان یک کافه را در فهرست ما به خود اختصاص داده است. فضای باز و جذاب کافه در روز‌های سرد و گرم سال دلچسبی خاص خودش را دارد.

کیفیت بالای منو و تنوع نوشیدنی‌های گرم و سردی هم که آدرو دارد زبان‌زد همگان است. در کل اگر به دنبال یک کافه رستوران شیک و مجلل هستید، حتماً به شما پیشنهاد می‌کنیم که آدرو را در صدر انتخاب‌های خود قرار دهید. در ذیل این فهرست علاوه‌بر ادرس کافی شاپ‌های اقدسیه شماره تماس هم برای رزرو قرار داده شده است.

آدرس: آجودانیه، خیابان شهید سباری، انتهای 13 شرقی، مجموعه میثاق، کافه رستوران آدرو
تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۸۱۵۳۵۳

 

و در آخر….
کافه‌ها همیشه جزء جدایی ناپذیر قرار‌های ملاقات ما هستند. تجربه هم صحبتی با دوستان و آشنایان ما در یک کافه آنقدر شیرین است که تا مدت‌ها آن را به یاد خواهیم داشت. حتی گاهی تبدیل به خاطره‌های ماندگاری می‌شوند که هیچگاه از یاد نخواهند رفت. پس پیدا کردن یک کافه دنج به عنوان پاتوق شاید اولین هدفی باشد که هر کدام از ما باید در نظر داشته باشیم.

از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم و امیدواریم لذت کافی را از این فهرست بینظیر برده باشید. تا فرصت را از دست نداده‌اید حتماً به یکی از این بهترین کافه‌های اقدیسه فهرست ما رجوع کنید و لذت کافی را از پیشنهاداتی که به شما ارائه کردیم ببرید. پیشنهاد می‌شود مقاله دیگر ما درباره معرفی بهترین کافی شاپ های اصفهان را بخوانید.

معرفی بهترین کافه تجریش(ادرس مشخصات و تلفن)